E.D.H.O

Edho Gönül Öldü Mü? Edho Tipi Ölecek Mi? Zara Diziden Ayrılacak Mı?

Edho gönül ölecek mi? veya edho gönül öldü mü soruları ile edho tipi ölecek mi? sorularına  detaylı analiz edeceğiz. Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizisi 8 Mayıs salı günü 102. bölümü ile izleyici karşısına çıktı. Dizinin son sahnesinde Gönül’ün ve Tipinin vurulması akıllara Gönül Öldü mü Edho tipi ölecek mi? sorularını akıllara getirdi  soruları gündeme bomba gibi düştü. 

Edho Gönül Öldü mü? Edho Tipi Ölecek Mi?

Edho gönül ölecek mi? Edho tipi ölecek mi? Sorularını baştan sona analiz edelim. Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz dizisinde bu bölümde beklenmeyene ayrılıkları gündeme oturdu. Kudret, Reşit’in intikamını alabilmek için Natocu Ekrem ile anlaşıp Notucu Ekrem’in himayesini girmesi ile Ekrem’in talimatı ile kendisine karşı gelen ve öldürme potansiyeli olan herkesi yok etmek için Kudret’i kullanmaya karar vermiştir. Kudret, Tipi ile Gönül’ün tekrar bir araya geldiği mutlu gününü bilerek seçmiştir. D,iğer taraftan Kudret Kimsesiz Yaşar’ı can evinden vurmak için sevgilisini de öldürmek için adamlarını kapının önüne dikse de doktor geç saatlere kadr çalışması planlarını alt üst etmiştir.

 

Meryem, Hızı ile Ceylan’ın samimi anlarını gözleri ile şahit olduktan sonra doktora gidip bebeğini aldırmak istediğini söylediği için Kimsesiz Yaşar’ın eski yamuklusu mesaisini bitirmemesi onun hayatını kurtarmıştır. Ancak Tipi ve beraberindekiler bu kadar şansı değildir. Kimsesiz Yaşar, hastane çıkışında Kudret’in adamlarını yakalayıp konuşturmayı başarsa da haber vaktinde gitmediği için Kudret’in adamları hareke geçip yaylım ateşine tutmuşlardır. Tipi sol kolundan yaralanırken Gönül o kadar şanslı değildir sırtından aldığı kurşun ile ağır yaralanmıştır. Herkesin aklında bir tek soru geldi.

edho gönül ölecek mi, edho tipi ölecek mi resim 1

Edho Gönül öldü mü veya Edho Gönül ölecek mi? soruları şimdiden sosyal medyada konuşulmaya başlandı. Edho Gönül ölecek mi? sorusuna ne yazık ki dizinin sevenlerine üzücü haber vermek zorundayız. Dikkat ederseniz Olayın oluş şekline bakıldığında Gönül bedeni ile Tipi’yi koruduğu açıkça gözlemledik. Bu sayede Tipi sadece sol omzundan isabet almasını sağlarken, Gönül sırtından hayati bölgelerine aldığı kurşun ile ölmüştür. Peki Edho Tipi ölecek mi? Tabi ki de hayır. Tipi bu işlerden elini eteğini çektiğini bu bölümde açıklamıştı. Ancak Eşi Gönül’ün öldürülmesi Tipi’yi yeniden eline silahını alıp eşinin katillerine savaş açacak. Bu mücadele de en yakın dostu Hızır olacak.

 Edho Çalan Türkü

Zara’nın sesinden Dostum Dostum adlı türküyü gelin hep beraber izleyelim.

Edho 103. Bölüm Fragmanı (15 Mayıs Edho Fragmanı )

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu