E.D.H.O

Edho Güven Kim? Şafak’ın Adamı Eşkıya Dizisi Güven Kimdir?

Edho Güven karakteri geçtiğimiz hafta kadroya dahil olan ve Şafak’ın adamı sınırsızlar ekibinin bir üyesi olarak kadroya dahil oldu. Şafak’ın en güvendiği adamı ve ski asker olan Güven acımasız bir katile hayat veren  karakteri ve bu oyuncuyu bu yazımızda sizlere tanıtacağız.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz Güven karakterine hayat veren oyuncu sizlere bir yerlerden tanıdık gelmedi mi? En son Kiraz Mevsimi isimli dizide rol alan başarılı oyuncunun canlandırdığı Şafak’ın adamı Güven karakterini ve bu karaktere hayat veren oyuncunun kim olduğunu bu yazımızda bulabilirsiniz.

Eşkıya Güven Kim?

ATV ekranlarında 5. sezonun da yine harika reytinglerle devam eden ve Kadın dizisinin reytinglerini geçmeyi başaran dizide heyecanın ve aksiyonun artması nedeni ile reytingler de eski yerini yani zirveyi almayı başaran dizideki bu başarıya destek olan yeni gelen oyuncu ve hikayelerle bu başarısı devam edeceğe benziyor.

Şimdi dizide kendilerine sınırsızlar diyen ve başlarında Şafak isimli eski bir askerin bulunduğu diziye göre devletin yasal yollarla yapamadığını bu ve bunun günü adamlar aracılığı ile yaptığı gayri resmi yapılanma olarak tabir edebiliriz. Şafak’ın başında olan ve geneli eski askerle oluşan bu örgütün en önemli elemanlarında birisi olan Edho dizisi Güven karakterini bu yazımızda sizlere tanıtacağız.Eşkıya Güven - Serhan SüslerEşkıya Güven karakteri hızlı silah kullanması ve arazi şartlarına çabucak ayak uydurmasının yanında kısa sürede izini kaybettirmesi ile nam yapmıştır. Anlayacağınız Şafak’ın adamı Güven Hızır ve adamlarına çok zor anlar yaşatacak. bakalım bizim kahramanlar bu işin üstesinden gelebilecek mi? Sözlerimi burada noktalarken dizide Güven karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı ve bu zaman kadar oynadığı dizi ve filmlerin tamamı alt paragraf da sizler beklemektedir.

=> Bu arada [mavibuton]Edho Ferdi[/mavibuton] kim olduğunu görmek için lütfen tıklayınız

Eşkıya Dizisi Güven‘in Gerçek Adı Ve Bilgisi

Serhan Süsler, Kasım 1977 tarihinde, İstanbul’da dünyaya geldi. Haliç Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Aslı İslamoğlu Agent & Management’a bağlı olarak çalışmaktadır.  “Kollama” adlı dizi ile fenomen olan oyuncu, 200 yılı itibariyle sektöre adım atmıştır. “Üvey Baba” dizisinde Sinan karakterine hayat veren oyuncu, “Bizim Aile” dizisinde Hakan rolünü canlandırmıştır. “Sırlar Dünyası”, “Pilli Bebek” adlı dizilerin ardından “Büyük Buluşma” dizisinde üç sezon rol aldı.

Edho Güven - Serhan Süsler

2004 yılında “Çemberimde Gül oya” dizisinde oynayan Süsler, “beşinci boyut” dizisinde Atilla karakterine hayat vermiştir. Dizinin final yapmasının ardından “Kırık Kanatlar” dizisinde oynamıştır. “Binbir Gece” dizisinde iki sezon boyunca harun karakterine hayat verdi. 2007 yılında başlayan “Annem” adlı dizide Başar karakteri ile iki sezon seyirci karşısına çıkmıştır. “Kollama” dizisi oyuncunun yıldızının parlamasını sağlamıştır. Bu dizide Timur karakterine hayat vermiştir.

2012 yılında “Böyle Bitmesin” dizisinde Emre rolünü canlandırdı. trt ekranlarında yayınlanmış olan “Filinta : Bir Osmanlı Polisiyesi” adlı dizide Banker Murat Efendi karakterine hayat vermiştir. Başarılı oyuncunun son olarak rol aldığı yapım ise “Kiraz Mevsimi” adlı filmdir.

Serhan Süsler Yaşı Burcu Oynadığı Filmler

Akrep burcu olan oyuncu 42 yaşındadır. Aslen Manisalı.

  • Ateşin Düştüğü Yer
  • Küçük Şeyler
  • Bekçi
  • Cehennem
  • Kanımdaki Barut
  • Nisan balığı
  • Miras

adlı dizi ve filmlerde rol almıştır. Tiyatro oyunlarıyla oyunculuk serüveni başlayan Süsler, şimdilerde sinema ve dizi sektöründe adından söz ettirmekte.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı