E.D.H.O

Edho Hakan Kimdir? [Behzat’ın Adamı Hakan]

Edho Hakan Kim? Hangi oyuncu edho dizisi Hakan karakterini canlandırıyor? Behzat’ın adamı Hakan karakteri hakkında merak edilen tüm bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz.

25 Mayıs 2021 Salı günü ekrana gelen bölümde Edho dizisi Hakan karakterini canlandıran Ali Yerlikaya, canlandırdığı Hakan karakterinin ölmesi nedeniyle diziden ayrılmıştır.

Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizisi 13 Nisan 2021 tarihinde ATV ekranlarında 190 bölümü ile geldi. Dizide Yavuz Fetö tarafında kaçırılınca Yaman ve adamları Yavuz’un gittiği adresi basıp Yavuz’u kurtarırken Hakan da Yaman’ın adamlarını sorguya çekip Yavuz’un kaçırıldığı adresi nasıl öğrendikleri çaktırmadan sorgular.

Edho dizisi Hakan kimdir (Behzat'ın adamı)
Edho dizisi Hakan Resmi

Edho Behzat karakterinin en güvendiği, en yakınında adamı olduğu için adeta aileden biri gibidir. Zira yakın koruların giremeyeceği Haşmet’in evine rahatlıkla girebilen biri. Haşmet zamanında Hakan’ı yanına alıp onu yetiştirmiş, Behzat da abisinin güvendiği Hakan’a güvenmiştir.

Hakan da Façalı ailesinin yüzünü kara çıkarmayıp Façalıları her yer de korumayı başarmıştır. Zaman zaman Behzat ile ters dizide de hiç bir zaman façalı ailesi Hakan’ın hain olabileceğini düşünmemiştir.

Edho Hakan Kimdir

Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz Hakan karakterine hayat veren Ali Yerlikaya’dır. Aynı isim de İstanbul Valisi ile isim benzerliğinden dolayı oldukça karışıklığa sebep olduğu için bu yazımızda Edho Hakan karakterini canlandıran Ali Yerlikaya ve bilgileri bu yazımızda sizleri bekliyor.

Edho Hakan kimdir (Behzat'ın adamı)
Edho Hakan Resmi

İlk defa kamera karşısında 2016 yılında Kolpaçino 3 kadrosunda yer almıştır. 2017 yılına “Ketenpere” filminde güvenlik müdürü rolü ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Ali Yerlikaya aslen Elazığlıdır.

1981 yılında Elâzığ ilinde dünyaya gelen başarılı oyuncu bu zamana kadar Arka Sokaklar, Edho, Ketenpere, Kolpaçino 3 filim ve dizileridne yer almıştır.

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu