E.D.H.O

Edho İbrahim Kim? Feyyaz’ın Abisi İbrahim Kimdir?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeni sezonu ile yine aynı kanal da ve aynı saatte 24 Eylül 2019 Salı günü izleyicileri ile buluştu. Edho yeni sezonda gelen oyuncular arasından en önemlisi ama en çabuk ölecek olanı Edho İbrahim Kim? Feyyaz’ın Abisi İbrahim Kimdir? İşte detaylar.Edho İbrahim (Mahmut Gökgöz) ResmiFeyyaz, ağabeyinin boyunduruğu altında iş yapmak istememesi nedeni ile ilk olarak ağabeyi İbrahim’i yok edip, daha sonra Hızır’ı da piyasadan silmek için çabalayacak. Tabi bunu yaparken de açıktan yapmayacak. 

Eşkıya İbrahim Kim?

24 Eylül 2019 Salı günü 5. sezonun ilk bölümünde ATV’nin en popüler dizilerinden Eşkıya İbrahim Meftun rolü ile dahil olan oyuncu yeni sezonda dahil olan ama en çabuk ayrılan oyuncusu olacak. Hızır Çakırbeylli kendi geliştirdiği silahı satmak için Feyyaz’ın üzerinden şekil yapmasına gıcık kapan Feyyaz bunun intikamını almak için öncelikle kendi ağabeyini Hızır’a açıktan destek verdiği için öncelikle aile içinde İbrahim’in işini bitirecek.

Bu sebeple dizinin en başında bölüm oyuncu olarak bizlere tanıtıldı. Edho dizisi İbrahim Feyyaz, ilk başlarda Hızır’a karşı ön yargılı olsa da zamanla onun doğru karar verdiğini, kardeşi, Feyyaz’ın ise hep hata yaptığını görmesinden sonra ikili, arasında (Hızır ile İbrahim) daha yakın ilişkiler kurmuştur.Eşkıya İbrahim (Mahmut Gökgöz) Resmi Bu duruma ise en çok Feyyaz sinir olmaktadır. Zira ailenin yönetimi hala ağabeyin de ve onun dediğini yapmakla yükümlü olduğu için ilk olakra içerideki zinciri kırmak için harekete geçecek. Sözün özü Eşkıya dizisi İbrahim karakterine hayat verecek oyuncu yakın zaman da kadrodan ölerek ayrılacak.

Bizler buna rağmen önemli bir ismi sizler tanıtmak istiyoruz. Edho dizisinde İbrahim karakterine hayata veren oyuncunun gerçek adı Mahmut Gökgöz’dür. Dizide İbrahim karakterini [pembebuton]Edho Melike[/pembebuton] karakteri zehirleyerek öldürecek.

Mahmut Gökgöz Kimdir?

ATV’nin sevilen dizisinin 140. bölümünde, bölüm oyuncusu olarak kadroya dahil olan Mahmut Gökgöz, 6 Mart 1951 yılında İstanbul da hayata gözlerini açmıştır. Sadece oyuncu değil, sektöre oyuncu yetiştiren önemli bir isim olan Mahmut Gökgöz, 1971 yılın Ankara Devlet Konservatuvarı kazanmış, 1975 yılında bitirmiştir.

Okulu bitirdikten sonra şehir tiyatrolarında görev almıştır. Ancak sevdiği tiyatro sahnelerinde istemese de ayrılmak durumunda kalınca yurt dışında (Almanya, Fransa) gibi bir çok ülkede tiyatro sahnelerinde görev almıştır. Mahmut beyin son rol aldığı beş diziye bakacak olursak;

  • 2015 – Karagül
  • 2013 – Kurtlar Vadisi Pusu
  • 2012 – Uçurum
  • 2010 – Ezel
  • 2008 – Yol Arkadaşım

Usta oyuncu 4 yıl aradan sonra ilk defa bir dizide rol alarak yeniden ekranlarda olacak. Edho dizisi İbrahim karakteri ile keşke daha uzun müddet izlemiş olsaydık, diyerek sözlerimi noktalamak istiyorum.

 

DEVAMINI OKU

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı