Edho İsa Kim? Survivor Yarışmacısı Edho Kadrosuna Katıldı! İlyas’ın Adamı İsa Kimdir?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 116. bölümü ile Atv ekranlarına geldi. Dizide tanıdık bir yüz ile karşılaşınca sizleri de bu konuda bilgilendirmek istedim. Survivor 2018 gönüllüler kadrosunda yer alan ve hatta Göz6 yarışmasından survivora katılan oyuncu edho İlyas’ın adamı olarak edho oyuncuları arasına katıldı. Şimdi Edho İsa olarak karşımıza çıkan eski Survivor ve Göz6 yarışmacısı kim olduğunu alt paragraf da açıklayalım.

Edho İsa Kim? Nasıl Bir Karakter? 

Hızır reisin haince vurulmasından sonra görünüşte Hızır resi elini eteğini bu işlerden çektiğini çevresine söyleyip bütün işleri İlyas’a bıraktığını ve o ne yaparsa arkasında olacağını söylemesi ile İlyas da dikkat çekmemek ve ilerde kendini bu konuma gerçek manada hazırlamak için Hayriye ananın kefil olduğu ve psikopat tiplerden bir kadro kurdu. Bu kadro içerisinde hiç kuşku yok ki sicili bozuk olan edho oyuncuları arasına Edho İsa olarak dahil olan karakter oldu. Bakışları ile tam bir psikopatı andıran ve ne yapacağı belli olmayan bir karakter tam da İlyas’ın istediği biri olması piyasaya korku salmaya yetti. 

Hızır reisin yeniden işleri ele almasından sonra kadro İsa edho kadrosunda kalacağını düşündüğümüz için sizleri bu oyuncu hakkında bilgilendirip belki tanımayanlar için yeniden sizlere tanıtacağız. 

Şimdilik İlyas adamları arasında en çok güvendiği ve adamlarının başında ayrı konumda tuttuğunu gördüğümüz Edho dizi İsa ilerleyen bölümlerde çok dikkat çeken bir karakter haline gelecektir. Hızır reis yeniden ipleri ele aldığında en yakınlarından biri neden olmasın diyerek dizide İlyas’ın adamı İsa olarak karşımıza çıkan eski Survivor oyuncusu olan kim olduğu alt başlıkta sizleri bekliyor. Bu arada dizinin 166. bölümünde yani 20 kasım Salı edho çalan türkü ne olduğunu öğrenmek ve yeniden dinlemek için tıklayınız.

İsa Edho Gerçek İsmi…

Eşkıya Dünyaya hükümdar olmaz yeni sezonun başlarında İsa karakteri olarak edho oyuncuları arasına katılan oyuncunun gerçek adı Ramazan Kalyoncu’dur. Nisan 1990 yılında Karadeniz en güzel illerinden biri olan Rize de hayata gözlerini açan Ramazan Koç burcudur. Daha küçük yaşlarda sporla ilgilenmeye başlayan Ramazan Kalyoncu, bir çok spor dalları ile ilgilendi.Edho isa - Ramazan Kalyoncu Resmi

Bir çoğunu profesyonel olarak yapan Ramazan, oyunculuk üzerine de tiyatro ve kamera önü eğitimleri almıştır. “Best model” yarışmasında finale kadar çıkan Ramazan “idol of models” güzellik yarışmasında 3. olmayı başarmıştır. Hayatını değiştiren bu iki olaydan sonra reklam filmlerinde görmeye başladığımız Ramazan, Göz6 yarışmasına katılma başarısı ve devamında Survivor yarışmasına katılması ile adını ülke çapında duyurmayı başardı.

Bu arada Ramazan Kalyoncu Box’un yıldızlarında da yer almıştı. En son 2018 yılında gönüllüler takımında yer alan Ramazan Kalyoncu Edho İsa olarak uzun müddet izleyeceğiz.

Edho Dizisi İsa Karakterini Canlandıran Ramazan Kalyoncu

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın