E.D.H.O

Edho İshak Kimdir? Yaprak Dökümü Şevket Edho Kadrosunda!

Edho İshak Kim? Edho dizisi İshak karakterini hangi oyuncu canlandırıyor? Yaparak Dökümü dizisinde Şevket karakteri ile karşımıza çıkan oyuncu Eşkıya dünyaya Hükümdar olma dizisine dahil oldu.

Eşkıya dünyaya Hükümdar Olmaz İshak karakteri 16 Şubat 2021 tarihinde ATV ekranlarında gelecek olan 182. bölümde dizinin kadrosuna yeni gelen isim oldu.

Hızır Çakırbeyli ailesini bir arada tutmak isterken Korkmazların anlaştığı Fetö, Çakırbeylileri ortadan kaldırmak ister. Hızır ise buna müsaade etmemek adına özellikle Ceylan’ın dikkat etmesini, Cihan beyi öldürdükten sonra derinlerin iş başında olacağını söylemişti.

Edho Dizisi İshak Caner Kurtaran Resmi

Derinler Hızır’ı bitirmek için aynın anda saldıracaklar. Ceylan ve Hızır ali ilk gelen saldırı da yaralanacak. Hızır ise ailesine karşı açıktan savaş ilan eden Fetö ve uşaklarına karşı masayı toplayıp topyekun savaşacak.

Hızır’ın karşısında derinlerin adamı olan İshak tüm bu eylemleri yapacak. Kısaca Hızır ile İshak zaman zamana karşı karşıya gelecek. İshak kolay lokma olmadığının her hamlesinden gerek masaya gerekse Korkmazlar’a gösterecek.

=> Edho Uğur Kimdir öğrenmek için tıklayınız.

Edho İshak Kimdir

Edho İshak karakterine hayat veren oyuncunun gerçek adı Caner Kurtaran’dır. En son Ramo dizisinde yer alan Caner Kurtaran şu an itibari ile 42 yaşındadır.

Edho İshak Kimdir - Caner Kurtaran Resmi
Edho İshak – Caner Kurtaran Resmi

Halen eski bölümleri Kanal D ekranlarında gündüz kuşağında yayınlanmakta olan Yaparak Dökümü dizisinde Şevket karakteri ile yıldızı parlayan başarılı oyuncu 2018 yılında Fox TV ekranlarında İshak karakterini yine başarı ile canlandırmıştır.

Caner Kurtaran Kimdir (Edho Dizisi İshak)

26 Ekim 1978 yılında İstanbul da dünyaya gelmiştir. 42 yaşında olan Caner Yay burcudur. 75 kilo olan oyuncunun boyu ise 1,80. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunu olan başarılı oyuncu Ayşegül Kartal ile evlidir. Gençlik 

Eskişehir Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünü kazanmıştır. Daha sonra geçiş yaparak Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Yaklaşık iki sene İstanbul Devlet Tiyatrosunda görev alan oyuncu Yaprak dökümü dizisinde adının duyurmayı başarmıştır.

Caner kurtaran 2015 senesinde “Bir Deniz Hikayesi” adlı yapımda “Semih” karakterine hayat vermiştir. 2016 senesinde Ayşegül Kartal ile Datça’da evlenmiştir. Eşi Ayşegül Kartal ise makyaj uzmanıdır.

Caner Kurtaran’ın Dizileri (Eşkıya dizisi İshak)

 • 2005 – Güz Yangını
 • 2006 – Kırık Kanatlar
 • 2006 – Yaprak Dökümü (Şevket)
 • 2010 – Aşk ve Ceza
 • 2011 – Sırat
 • 2012 – Huzur Sokağı
 • 2012 – Böyle Bitmesin (Konuk Oyuncu)
 • 2014 – Çırağan Baskını (Ali Suavi)
 • 2015 – Bir Deniz Hikayesi (Semih)
 • 2018 – Kalbimdeki Deniz (İzak Wolowitz)
 • 2019 – Tek Yürek
 • 2019 – Kimse Bilmez (Manyak Nedim)
 • 2020 – Ramo
 • 2021 – Edho

Edho İshak karakterini canlandıracak olan Caner Kurtaran 7 bölüm boyunca kadroda kalması bekleniyor.

Caner Kurtaran Edho Kadrosuna Geldiği Bölüm

Eşkıya dünyaya Hükümdar olmaz dizisine 182. bölümde İshak karakterini canlandıran oyuncunun geldiği bölüm fragmanı…

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

 1. bahadır özdener berna aruz başarılı senarisler degildir
  kurnazca hareketler yaptıkça hatalar yapıyorlar asla düzgünce senaryo çıkaramayan senarislerle dolu her kez bahadır özdener e nakadar başarılı senarist oldunu söylesede işin aslı ögle degil kendisi hiç düzgün senarist degil dir
  caner kurtaran kim oyuncumu degil tabi ki baştaki senarist olamayanca bunlar oluyor
  set ekibi oyncular herkez ne kadar emek harcıyor sıcak soguk demeden ama seyirciyi kızdırmaktan zevk alan senaristler var
  raci şaşmaz gider bahadır özdener diziyi çamur a sokar ve arkadan bataklıga sürükler sonra final

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu