E.D.H.O

Edho İsmet Kimdir? (Yaman’ın Kardeşi İsmet)

Edho İsmet karakterine hayat veren oyuncu kimdir? Edho dizisi İsmet‘in gerçek adı ne? Daha önce hangi dizi ve filmlerde yer aldı? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz İsmet Karakteri hakkında merak edilen tüm bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz.

2020-2021 Sezonunda Edho kadrosuna Korkmazlar ailesi dahil oldu. Çakırbeyli ailesini ve masayı yok etmeye gelen bu ailenin başında Hamdi Korkmaz var. Ancak tüm işleri Yaman yönetmekte. Tüm evlatlarını kötülük öğreten Hamdi baba yine kirli ilişkiler kurarken, Yaman’ın en büyük kozlarında birisi de korkusuz İsmet Kokmaz olacak.

Yaman’ın tüm emirlerini bizzat uygulayan İsmet, yaptığı her hamlede Korkusuzların ismini duyurmaya başarsa da Alpaslan ve adamlarına karşı pasif kalması Yaman’ın sinirlenmesine neden olacak.

Edho dizisi İsmet - Yaman'ın adamı

Korkusuzların en büyük korkusunda ne yazık ki Alpaslan’ın karısının intikamını almak için çıktığı bu yolda Alpaslan kendilerini bitirmekten çekiniyor. Bu nedenle evin etrafını silahlı adamlarla çevirmiştir. İsmet karakteri de ailenin temsilcisi olarak bu silahlı adamların başındadır.

Alpaslan İsmet’in zaafından yararlanıp Korkmazların oturduğu binanın çevresine sprey boyalarla yazdığı mesajları gören Yaman sinirden deliye dönerken, İsmet’in zafiyet göstermesine ise çok kızmıştır.

Edho İsmet Kimdir (Gerçek Adı)

2020-2021 sezonunun başında kadroya dahil olan ve her bölümde daha da önemli bir oyuncu haline gelen Edho İsmet karakterine hayat veren oyuncunun gerçek adı Rıdvan Aybars Düzey’dir. Rıdvan Aybars; 1986 yılında İstanbul da dünyaya gelmiştir.

Edho İsmet karakteri (Yaman'ın Kardeşi)

En son dijital platform da yeniden yayınlanan Behzat Ç. dizisinde Emre karakterine hayat vermiştir. İlk defa kamera karşısında 2013 yılında beyaz perdede yayınlanan “Kahireli Palas” isimli filmde Alp karakterine hayat vermiştir.

Rıdvan Aybars Düzey 193 cm boyunca ve 72 kg ağrılındadır. 2017 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan baş rollerinde Halit Ergenç’in yer aldığı Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde İbrahim karakterini canlandırması ile sektörde dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu