E.D.H.O

Edho İstihbarat Başkanı Kim? Edho Dizisinde Mesut’un Yerine Gelen Oyuncu Ve Bilgileri

8 Eylül 2015 tarihinde ekrana gelen ve halen devam eden diziye yeni bir isim katıldı. 7 Mayıs 2019 Salı günü ekrana gelecek olan bölüm de Edho Altan (İstihbarat başkanı) olarak izleyeceğimiz karakter aslında ölen Mesut’un yerine diziye dahil oldu. Mesut’un yerine gelen bu isim ve hakkında merak ettiğiniz tüm bilgileri sayfamızda bulabilirsiniz. 

Geçtiğimiz bölümde yabancı istihbarata çalışan Mesut’un foyasını ortaya çıkaran başta Alpaslan olmak üzere Çakırbeyli ailesi, bir hanini de saf dışı bıraktılar. Hemen yerine gelen isim ise Ünal Kaplan’ın da onay verdiği bir isim oldu. Bildiğiniz üzere Ünal Kaplan, her ne kadar Hızır’a yakın gibi dursa da alttan alttan Hızır’ın da kuyusunu kazmaya devam ediyor.Edho yeni istihbarat başkanı (Mehmet Çepiç Resmi) 1

Her yerde benim sözüm geçsin diyen Ünal Kaplan, istihbaratın başına kendi adamını getirdi. Bundan sonra artık Ünal Kaplan da topun ağzında olan isim olacak. Anladığımız kadarı ile yakında Ünal Kaplan da hain çıkan isimlerden olacağa benziyor. 

Bu sezon hainlerle mücadele eden Çakırbeyli ailesi hep, devletin eli ile kendilerine karşı yapılan operasyonları engellemek adına çabaladı. Hızır, kurumun başında olan ismi yok etti ama yerine gelen isim, Ünal’ın adamı olması kafaları karıştırmadı değil. Sözlerimi daha fazla uzatmadan Edho yeni gelen oyuncu (Edho Altan) karakterine hayat veren kim olduğu sizleri alt paragraf da bekliyor.

Edho Altan Karakterinin Gerçek İsmi

İstihbaratın başı olarak Edho dizisi Altan olarak karşımıza çıkan oyuncunun gerçek adı Mehmet Çepiç’dir En son kendisini Sen Anlat Karadeniz İsimli dizide Başkomiser Mithat karakterine hayat vermiş, hemen ardından ise tek yürek isimli dizi de bölüm oyuncusu olarak izlemiştik. 1962 yılında gözlerini açan usta oyuncu şu an 57 yaşındadır. edho yeni gelen oyuncu (Mehmet Çepiç) Resmi

Ankara’da dünyaya gelen Mehmet Çepiç, gençlik yılları da dahil olmak üzere Ankara da geçirmiştir. Oyunculuk üzerine “Ankara Halk Tiyatrosu”  isimli yerde gerekli eğitimleri aldıktan sonra ilk kez sahneye “Fareyi Öldürmek” isimli oyunla, oyunculuğa adım atmıştır. 

Sadece oyunculuğa değil sinema ve dizilerde diksiyonu ve etkileyici sesini kullanmak amacıyla 1982-1990 yılları arasında seslendirme sanatçılığı yapmıştır.

Bu zaman kadar toplam da 71 ayrı dizi yada filmde rol alma başarısı gösteren duayen oyuncu Mehmet Çepiç, sadece oyunculuk yada seslendirme sanatçılığı ile yetinmeyip sunuculuk da yapmış. Ayrıca oyunculuk üzerine bu konuda meraklı olanlara da eğitimler vermeye devam etmektedir. Oyuncunun son 10 projesine kısaca baktığımızda;

  1. 2019 – Tek Yürek
  2. 2019 – Deutschland İst Heim
  3. 2018 – Aliya
  4. 2018 – Sen Anlat Karadeniz
  5. 2017 – Karımı Gördünüz Mü?
  6. 2015 – Göç Zamanı
  7. 2015 – Yunus Emre Aşkın Yolculuğu 
  8. 2014 – Kod Adı K.O.Z
  9. 2014 – Filinta Bir Osmanlı Polisiyesi
  10. 2012 – Korkma

Son 10 Projesi bile oldukça hareketli geçtiğini görüyoruz. Usta oyuncu Edho dizisinde son 4 bölüm istihbarat başkanı rolünü canlandıracak. Tahminlerimize göre de gelecek sezon dizide olmaya devam edecek isimlerden bir tanesi.

 

Etiketler
DEVAMINI OKU

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı