E.D.H.O

Edho İzzet Kim? Edho Dizisi İzzet’in Gerçek Adı Ne? Daha Önce Nerede Oyandı?

Edho İzzet Kim olduğu oldukça merak edildi. Bu yazımız da edho İzzet kim olduğunu ve eşkıya dünyaya hükümdar olmaz İzzet’in gerçek adı ne olduğunu anlatırken, daha önce nerede hangi dizide oynadığını bu yazımızda detaylı olarak bulabilirsiniz.

Edho dizisi İzzet Kimdir?

2. Sezon finalinden sonra yeni bölüm yani 108. bölüm merak ve ilgi ile bekleniyordu. Nihayet Edho dizisinde hasret sona erdi ve 25 Eylül Salı günü 3. sezonu kaldığı yerden aksiyon dolu sahneleri ile devam ediyor. Yeni sezonda Edho oyuncuları arasına yeni isimler geldi. Şimdi Edho İzzet kim nasıl bir karakter olduğu hakkında kısa bir bilgi vereceğiz daha sonra Edho dizisi İzzet kim olduğunu ve daha önce hangi dizide oynadığını veya en son nerede oynadığını anlatacağız.

Hızır tarafından, Sem öldürüldükten sonra Hızır her şeyin bittiğini düşünse de dış güçlerin kin güttüğünden habersiz takılırken dış güölerin kendisi hakkında bir planı var. Bu planda ilk başta masaya hakim olmak olacak ve kendi adamları olan Sem’i öldürten Hızır’ı can evinden vurarak hikaye başlayacak.

Bölgede en önemli ve yetkili adamı olan Sem’in ölmesi yani öldürülmesinden sonra artık kartlar daha açık oynayacak. Ancak masaya sızan hainler ise bir o kadar sırlı ve kripto olacak. Gelecek oyuncular arasında Hızır’a bağlı olanlar olduğu gibi hain olanlarda masaya katılacak. [pembebuton]Edho Tufan[/pembebuton] kim olduğunu öğrenmek için tıklayınız.

Bakalım Edho İzzet hain mi yok sa vatanperver biri mi ilerleyen bölümlerde daha net bir şekilde göreceğiz. Şimdi Edho İzzet gerçek adı ve oynadığı diziler hakkında konuşalım.

Edho İzzet Gerçek Adı Ve Oynadığı Diziler

Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz 3. sezonunda İzzet karakteri olarak karşımıza çıkan oyuncu yani Edho İzzet gerçek adı Nizam Namidar‘dır. İstanbul da doğup büyümüştür. Zorunlu eğitimini yine İstanbul da tamamlayan Nizam Namidar yüksek öğretim görmek üzere Almanya’nın başkenti olan Berlin’e gelir.Edho İzzet (eşkıya Dünyaya Hükümdar olamaz İzzet) Nizam Namidar Resmi 1 1980 -1985 yılları arasında Makine mühendisliği eğitimi gördüğü sırada sosyal anlamda bir yeteneğinin olduğunu anlayan Nizam Namidar kendisini dans üzerine geliştirmeye başladı.

En son 1985 yılında tiyatro alanında da yeteneği olduğunu anlayan nizam bey 1985 yılında tanıştı. bir çok amatör tiyatro da oyunculuk yapan usta oyuncu 1986 yılında oyunculuk üzerine profesyonel anlamda sahneye çıkmaya başladı. Berlin de Türk tiyatrosunda 13 yıl boyunca sahnelerde oldu.

Özel oyunculuk dersi alan Nizam bey en son isimsizler dizisinde kaymakam Fatih’in babası istihbarat görevlisi Afgan lakabı ile tanımıştık. Edho İzzet olarak bakalım nasıl bir karakter olarak karşımıza çıkacak. Merakla bekliyor olacağız. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu