E.D.H.O

Edho Kirli İsmet Kimdir? Gerçek Adı Ne?

Edho 81. Bölümde diziye dahil olan Kirli İsmet kimdir gerçek adı ne Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz

EDHO Kirli İsmet Kimdir?

kirli ismet resmi

Edho 81. bölümde Kimsesiz Yaşar’ın adamları hastane çevresinde Kirli istem adında biri dolandığını söyler. Hızır Kirli İsmet’i daha önce tanımadığı için kim olduğunu merak eder. Kimsesiz Yaşar Kirli İsmet’i kirli işlerin adamı olduğundan bahseder. Yaşar muhtemelen öldürmek için kara Mürsel Peşlerine taktığını söyler. İsmet Eskiden Kara Mürsel’in ekibinde İstihbaratta çalıştığını ama kovulduğu söyler. Hızır eski bir taktik olduğunu aslında görevden atılmadığını söyler. Edho 81. Bölümde diziye dahil olan Kirli İsmet Kimdir Gerçek Adı ne? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz. Kirli İsmet’in hayatına  Fahri Meşhur kirli İsmet’in kafasına bir kurşunla yaşamına son verir.

Edho Kirli İsmet Canlandıran Kimdir?

Edho dizisine Kirli İsmet olarak bölüm oyuncusu olarak diziye dahil olmuştur. Peki Kirli İsmet’i Kim Canlandırıyor? Kirli İsmet’e hayat veren Fatih Payat‘tır. Fatih Ocak 1978 senesinde Gaziantep’te hayata gözlerini açar. Bir çok dizide bölüm oyuncusu olarak karşımıza çıkan Fatih Payat “İstanbul Teknik Üniversitesinden” mezun olmuştur. Fatih bayatı’ı ilk olarak ekran karşısına 2004 yılında “Cennet Mahallesinde” görmüştük. Ancak tanınmasında Arka sokaklar dizisinin büyük etkisi oldu. Çünkü Arka Sokaklar dizisinin 1. Sezonunda “Baki” Karakterine hayat verir. Aynı dizinin diğer sezonlarında Kötü adam “Özkan” karakterine hayat vermiş ve adından çok söz ettirmişti. Fatih Payat son olarak Bizim Hikaye adlı dizide yine bölüm oyuncusu olarak “Bora” karakterini canlandırdı. Fatih Payat bir çok dizide bölüm oyuncusu olarak oynadığı yazmaya kalksak akşamı buluruz her halde ;) Fatih Payat’a başarılar dileriz.

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu