E.D.H.O

Edho Kubilay Kimdir? Alpaslan’ın Adamı Kubi

Edho Kubilay karakteri 27 Eylül tarihinde ekrana gelen bölümde Yaman’ın adamların ı tek başına etkisiz hale getirmesi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. İşte Edho dizisi Kubilay bilgileri…

Güncelleme (01.12.2020) Kubilay Tekin’in sayesinde Alpaslan ile tanışmış onun adamı olmuştur. Cesaretini ve iş bitiriciliğini daha ilk günden kanıtlamıştır. Alpaslan ile birlikte cezaevine düşmüş, cezaevinde Derman’ı bitirmiştir. Cezaevi çıkışında Korkmazların silahlı saldırısında yaralanmıştır. Tekin bu saldırıdan kurtulacak. Edho dizisi Kubilay karakteri kısa sürede dikkat çeken isimlerden biri oldu.

27 Eylül 2020 tarihinde yayınlanan bölümde Alpaslan’ın adamı olarak karşımıza Kubi karakteri ile çıkan genç oyuncu Alpaslan’ın emri ile Yaman’ın en tehlikeli adamlarını etkisiz hale getirmesi ile kısa süre içerisinde dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Edho dizisi Kubilay

Alpaslan amcasına karşı yaptığı saygısızlığın ardından Ünal Kaplan’ın mirasına el koyup amcaları ile karşı karşıya gelmemek adına kendi yoluna gitmeyi tercih etti. İlk kurduğu ekip de yer alan Kubilay gözü kara ve hızlı silah kullanmada profesyoneldir.

=> EDHO TEKİN kim olduğunu öğrenmek için tıklayınız.

Alpaslan ile Kubilay’ı bir araya getiren ise bir zamanlar Boran ile birlikte takılan ama Boran öldükten sonra masaya oturan Tekin oldu. Uzun bir araştırmadan sonra Alpaslan’ın ekibine yakışacağını düşünen Tekin Kubilay’ı ilk icraatında “İyki seni seçmişim Kubi. Aferin Sana!” diyerek ne kadar doğru bir tercih yaptığını dile getirdi. Edho dizisi Kubilay karakterine hayat veren oyuncunun bildiği videonun hemen sonrasında sizleri bekliyor.

İşte O anların videosu;

Edho 169. bölümde dahil olan Kubilay’ın gerçek adı ve bilgileri hemen alt kısımda verilmiştir.

Edho Kubilay Kimdir?

27 Ekim Salı günü Alpaslan’ın adamı Kubi yada Kubilay karakterine hayat veren oyuncunun gerçek adı Kürşat Demir’dir. Kadir Has Üniversitesi Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Çocukluk yılları Antalya ve Eskişehir de geçmiştir. Lise yıllarında oyuncu olmaya karar vermiştir.

Edho Kubilay - Kürşat Demir

Henüz Kadir Has Üniversitesi tiyatro bölümü 2. sınıf öğrencisiyken, Haluk Bilginer ile Esra Bezen’in yer aldığı oyun Atölyesinde Pencere oyuncun da büyük beğeni toplamıştır. İlk defa kamera karşısına Güneşi beklerken isimli filmde rol alarak profesyonel oyunculuğa başlamıştır.

Kürşat Demir’in Tiyatro Oyunları

  • 2019 – Sanmıştım Ki
  • 2017 – LunaPark
  • 2016 – Pencere

Kürşat Demir’in Filmleri

  • Güneşi Beklerken

Kürşat Demir’in Dizileri

  • Edho – Kubilay (Alpaslan’ın adamı)

Genç yaşına rağmen önemli isimlerle birlikte rol alan Kürşat Demir Edho Kubilay karakteri ile birlikte yıldızının parlaması bekleniyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu