E.D.H.O

Edho Kudret Kim? Oyuncunun Gerçek Adı Ne?

10 Nisan Salı günü Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 98. bölümü ile izleyici karşısına çıktı. Diziye yeni karakter eklenmeye bu bölümde de devam ediyor. İlk olarak bu bölümde Reşit karakteri dahil oldu. Ardından Reşit’in yeğeni Kudret de diziye dahil oldu. Edho Kudret Kim? Edho Kudret’in gerçek adı ne? sorusuna cevap vereceğiz. 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (Edho) Kudret Kim? Nasıl Bir Karakter?

Atv’nin en popüler dizilerinde olan Edho dizisi son zamanda yeni karakterler kadrosuna ekleyerek heyecanı merakı artırmak istiyor. Dizinin yakın zamana kadar tek düzenliğe ve monotonluğa girdi laflarından sonra yeni olaylar ve yeni karakterler ekleyerek bu sorunu ortadan kaldırmak isteyen hem yapımcı hem de senarist bu konuda başarı da olduğunu söyleyebilirim. Çünkü Kanal d ekranlarında aynı gün yayınlanmaya başlayan Mehmed Bir Cihan Fatihi diziye gerçekten çok fazla yatırım yapmasına rağmen Edho izleyicisini kaybetmemek adına diziye ard ardına karakterler eklemeye başladı.

Diziye bu bölümde Reşit dahil olurken onun yeğeni olarak dizi oyuncu kadrosuna dahil olan edho Kudret kim? Nasıl Bir karakter ondan bahsedelim. Kudret acımasız biridir. Reşit’in sözünden çıkmayan ve bir sözüne gözünü kırpmadan canın bile verebilecek katil birisidir. Amcası ile birlikte ceza evinde yatmakta iken Hızır’a karşı bela olsun diye karanlık güçlerin eli ile ceza evinden çıkmıştır. İlerleyen bölümlerde Kudret amcasının emri ile gerçekleştirdiği eylemlerle Hızır’ı bunaltacaktır.  Edho Reşit’in yeğeni Kudret hakkında kısa bilgi verdikten sonra Kudret’i kim canlandırıyor? birazda ondan bahsedelim.

Edho Kudret’in Gerçek Adı Ne?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 98. Bölümünde Kudret karakteri ile diziye dahil olan oyuncunun gerçek adı Ufuk Şen’dir. Nisan 1980 yılında Bursa ilimizde hayata gözlerini açan oyuncu Boğa Burcudur. Oyunculuk üzerine “Selçuklu Üniversitesi Tiyatro Bölümünden” mezun olduktan sonra tiyatro sahnelerinden ilk kez kamera karşısına geçmesi 2003 yılında yayınlanan “Gurbet Kadını” dizisinde “Cezmi” karakterine hayat vermesi ile bu sektöre ilk adımı atmıştır. 2006 yılında Arka Sokaklar dizisinin daha ilk sezonunda “Cem” karakteri ile bölüm oyuncusu olarak oynamış ardından aynı diziye bu sefer “Candar” karakteri ile altı sezon ara ara bölüm oyuncusu olarak katılmıştır. Buradaki performansı ile ismini duyurmayı başarmıştır. 

Edho Kudret kim resim 1

İlk sinema deneyimi ise 2007 yılında “Taş Yastık” filminde rol alarak sine sektörüne de adım atmıştır. Edho dizisine Kudret olarak dahil olmadan evvel son kez yer aldığı proje ise 2016 yılında yayınlanan “Korku Komedi: Bana Normal Aktiviteler” adlı sinema filminde yer almıştı. 20103 yılından bu yana toplamda 17 projede yer aldığını görmekteyim. Usta oyuncuya başarılar dileriz.

Ufuk Şen’in Olmuyor Şarkısını Seslendirdiği Anlar

Ufuk Şen oyuncu olduğu kadar sesinin de güzel olduğunu bizlere bu performansı ile göstermiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu