E.D.H.O

Edho Pınar Kimdir [Alpaslan’ın Doktoru Pınar]

Edho Pınar Kimdir Alpaslan’ın doktoru ve fizik tedavi uzmanı Edho dizisi Pınar karakterini canlandıran güzel oyuncu kim? Pınar ile Alpaslan sevgili mi olacak? Pınar hain mi? Soruların cevapları bu yazımızda sizler için hazırladık.

Eşkıya Dünya Hükümdar olmaz dizisinde Alpaslan Çakırbeyli Amerikancılar tarafından vurulması sonrasında Alpaslan kendi istemediği sürece ömür boyu yatağa mahkum olduğunu öğrendikten sonra hayata küsmek istese de Çakırbeyli ailesi Alpaslan’ın yeniden yürüyebilmesi için seferber oldu.

Façalıların kızı Edho Didem karakteri çok yakın bir arkadaşı olduğunu, Alpaslan’ı ayağa kaldıracağına inandığını söylemesi üzerine fizik tedavi uzmanı Pınar karakteri diziye bu sayede dahil oldu.

Pınar Alpaslan’ı ayağa kaldırmak için onun kaldığı evde kalması ve Alpaslan’a karşı oldukça sıcak davranmasında dolayı  akıllara Alpaslan ile Pınar sevgili olacak mı sorusu gündeme geliyor. Dizide artık herkes şüpheli ve herkes her an Fethi2nin adamı çıkabileceği için yeni gelen Pınar’ın hal ve tavırları ileri de Alpaslan ile aşk yaşayıp yaşamayacağını da belirleyecektir.

Edho Pınar Kimdir

Edho dizisi Pınar karakterini canlandıran güzel oyuncunun gerçek adı Zeynep Elçin’dir. En son Mucize Doktor dizisinde bölüm oyuncusu olarak Nihan karakterini hayat veren başarılı oyuncu Zeynep Elçin Eşkıya dizisine Alpaslan’ın doktoru Pınar karakteri ile dahil oldu.

Edho Pınar (Zeynep Elçin) Resmi

Zeynep Elçin Kimdir

16 Şubat 1990 yılında Gaziantep ilinde dünyaya gelmiştir. Aslen Gaziantepli olan Zeynep Elçin şu an 31 yaşındadır. İlk kez kamera karşısına 2015 yılında “Kaderimin Yazıldığı Gün” dizisi ile çıkmıştır. “Aşk ve Günah” ve “Şeref Meselesi” dizilerinde canlandırdığı karakter ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. 

Göç Zamanı dizisi ile dikkatleri üzerine çeken gençlik dizisi “Rüzgarın Kalbi” dizisinde canlandırdığı “Sibel” rolünü yıldızı parlayan başarılı oyuncu şu an 31 yaşındadır.

Elçin, 2017 yılına “Kırlangıç fırtınası” dizisinde “Ülfet” karakterini başarı ile canlandırmış, dizi eleştirmenlerinden tam not almayı başarmıştır.

Edho dizisi Pınar (Alpaslan'ın doktoru Pınar)

Her oyuncunun tanınmasında yer aldığı bir dizi ve filim diğer dizilere nazara çok daha fazla katkı sağlamakta. İşte Zeynep Elçin’in ülke çapında tanınmasında Fox TV ekranlarında yayınlanan Savaşçı dizisinde “Yıldız” karakteri Elçin2in tanınmasına büyük katkı sağlamış ve popüler bür oyuncu olmuştur.

Kimse Bilmez kadrosun da Eczacı Duygu karakterine hayat veren Zeynep en son Mucize Doktor dizisinde Nihan karakteri ile ekranlarda yer almıştır. Şimdi Edho Pınar karakterini canlandıran başarılı isim bu karakteri sezon sonuna kadar devam ettirmesi bekleniyor.

Zeynep Elçin’in Edho dizisi Pınar karakterini canlandırdığı ana ait kısa bire video;

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu