Edho Pudra Hakkı Kimdir? Gerçek Adı Ne?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olamaz Pudra Hakkı Kimdir? Edho Pudra Hakkı Daha Önce Hangi Dizide rol aldı? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Edho Pudra Hakkı Kim?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 9 Ocak’ta ekranlara gelen 87. Bölümünde diziye dahil olan Pudra Hakkı kimdir? Edho Dizisinde Pudra Hakkı karakterini kim canlandırıyor? İşte detaylar. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yılbaşı nedeniyle yeni sezon ilk bölümü 2 ocak’ta ekranlara özel bölümü ile ekranlara geldi. Edho’nun yeni bölümü yani 87. Bölümü 9 Ocak Salı günü ekrana geldi. Dizinin merak edilen simlerinden biri olan Pudra Hakkı kim? diye merak edildi hatta bir çok haber sitesi başka kişileri Pudra hakkı diye yanıltıcı bilgiler  verdiğini gördük. 

Edho dizisinde masa üyelerinden bazıları toz işine girmekte çok fazla ısrarcı olur. Hatta bunu da Hızı Reisten gizli yaparlar. Son sevkıyatta yakayı ele verirler. Hızır, bu durumu masaya taşır. Ünal bu durumu kendisi yönetmediğini silah karşılığında toz gönderdiklerini Tipi ve eniştesi bu tozu Pudra Hakkı sayesinde paraya çevirdiğini masaya söylerler. Hızı her ne kadar kızsa da masa üyeleri bu durum karşısında çok mutlu olurlar. Masa üyerinden gözü aç olanlar Pudra hakkı ile iş yapmaya karar verirler. Pudra hakkı ise Masa’ya oturmak ister. Pudra hakkının masaya oturmasına Ünal seslenmez iken Hızır karşı çıkacak. Bakalım Pudra Hakkı Hızır Reis’e rağmen oturabilecek mi?

Edho Pudra Hakkı (Levent Özdilek)

Eşkıya dünyaya Hükümdar Olmaz (Edho)dizisinde 87. Bölümü ile diziye dahil olan ve Pudra Hakkı‘yı canlandıran Levent Özdilek oldu. Leven Mart 1955 yılında Adana ilimizde hayata gözlerini açmıştır. Levent Oyunculuk Üzerine “Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü” den mezun olmuştur.

Levent bu sektöre 1967 yılında “Benim Adım Kerim” Sinema filminde Kendi adı ile yani “Levent” karakterini canlandırarak başladı. Levent 1967 yılından 2000’li yıllara kadar neredeyse 20 projede kimi zaman bölüm oyuncusu olarak kimi zaman seslendiren olarak içerisinde yer aldı. 2009 yılında “Arka Sokaklar” dizinde Faruk Başkomseri canlandırmıştı. Yine 2009 yılında “Kavak Yelleri”  dizisinde  “Cem Ergün” karakteri ile 3 sezon oynama başarısı göstermiştir. Yına aynı yıl “Adanalı” Dizisinde “Maraz Alinin Babası” rolünü canlandırmıştı. 2017 yılında ise Aslan Ailem dizisinde “Tayfun Olgun” karakterini canlandırıyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 9 Ocak 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Edho Pudra Hakkı Kimdir? Gerçek Adı Ne? (3 Yorum)

  1. Adam mükemmel rol yapıyor bakışları bir tuhaf ?? ama Hızır reisin oğlunu boğmaya çalıştıkları sahnede güzeldii ???

    Meryem bir evlat kaybetti ama Ömer yalvardı durdu bana sahip olun diye ??