E.D.H.O

Edho Şafak Kim? Eşkıya Şafak Karakterinin Gerçek Adı Bilgileri

Edho Şafak karakteri 5 Kasım 2019 Salı günü dizinin 143. bölümün de kadroya dahil oldu. Altan resmi yollarla Çakırbeylileri yok edemeyeceğini öğreneceğini anlayınca işi örgütlere bıraktı. Ancak ilk denemesi başarısız oluca daha güçlü olan bir başka örgüt olan Sınırsızlarla iş birliği yaptı.

Sınırsızlar genel olarak ordudan atılma askerlerin yer aldığı ve içlerine girmenin neredeyse imkansız olduğu uluslar arası suikast timi ile Altan anlaştı. Sınırsızların ilk hedefi ve belki de en büyük hedefi Hızır Çakırbeyli ve Can’ın bilgisayarını yeniden ele geçirmek olacak.

Edho Şafak Kim?

Altan İstihbarat başkanı olmadan önce Ünal Kaplan’ın çok büyük etkisi oldu. Henüz istihbaratçı olmadan önce Ünal ile Hızır’ı bir araya getirmişti. Hızır da anlaşmasının tek şartı kendisine karışmaması olduğunu söylese de Altan o göreve gelmek için her şeye evet diyerek Hızır’ın güvenin kazanmıştı.Edho Şafak - Murat ÖzbenŞimdi çıkar çatışması yüzünden Altan ile Hızır karşı karşıya gelince Altan Hızır’ı bitirme kararı altı. İlk etap da polis ve adliyenin güçünü kullandı. Ancak araya giren Damla sayesi,nde bu gücü kırmayı başardı. İkinci hamlesinde ise suikast örgütüne işi yıksa da Hızır hazırlıklı olduğu için bu tuza düşmedi.

Avukat Damla ve temas ettiği adamları sayesinde Ankara’ya yaptığı baskı sonucu Altan’ı denetleye gelen Cengiz zaten Altan’ın adamı olduğu ortaya çıksa da bu durumu ne Hızır ne de Damla bilemediği için ilk etap da Altan’ın görevden ayrılmasını çok iyi karşıladır. Ancak Azrail’in adamı olan ve kendilerine sınırsızlar denilen ekibin başına getirtilen Altan artık ölüm dağıtmaya Hızır ve ailesini yok etmeye baslayacak. Tabi bunu Edho Şafak karakteri ve adamları sayesinde yapacaklar

Edho Dizisi Şafak’ın Sınırsızlar Ekibi

  • Ordudan atılma Askerler kurmuş
  • Üç kilit adamı var
  • Dünyanın her yerinde operasyon yapıyor
  • CIA emrinde paralı askerler
  • Ulaşmak mümkün değil
  • Her operasyonu gizlidir
  • Kuralları Yoktur

Hızır böylesine önemli ve böylesine güçlü bir örgüt karşısında oldukça zorlanacak. Altan ise İstihbaratın başında alındıktan sonra adeta yer altına inip, oradan Hızır’ın üzerine Sınırsızları gönderecek.

Eşkıya Dizisi Şafak’ın Gerçek Adı

Dizinin 143. bölümünde Sınırsızların başı olarak kadroya dahil olan oyuncunun gerçek adı Murat Özben’dir. 1 Ocak 1976 yılında Adana ilimiz de hayat gözlerini açmıştır.Eşkıya Şafak - Murat Özben En son Bir zamanlar Çukurova dizisinde bölüm oyuncusu olarak karşımıza çıkan başarılı oyuncu daha önce 2011-2014 yılında Şefkat Tepe isimli dizide uzun yıllar rol almıştı. İlk defa kamera karşısına 2016 yılına Arka Sokaklar isimli dizide oyunculuğa adım atmıştır.

Edho Şafak Karakterinin geldiği Bölüm Fragmanı

Her karakterin geldiği bölüm numarasını kayıt altına almak adına kendilerine sınırsızlar diyen ve uluslar arası operasyon yapabilen örgütün başı Eşkıya Şafak karakterinin geldiği bölüm fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu