E.D.H.O

Edho Şahin Ağa Ölecek Mi? Şahin Ağa Öldü mü?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi Şahin Ağa Vuruldu! Peki Ölecek Mi? İşte Cevabı...

Edho Şahin Ağa Ölecek Mi Şahin ağa diziden ayrılacak mı soruları su sıralar Türkiye gündeminde önemli bir yer tutuyor. İşte merak edilen Edho dizisi Şahin ağa ölecek mi? Sorusunun cevabı

1 Aralık 2020 tarihinde yeni bölümü ile karşımıza gelen dizide Alpaslan Derman’ın öldürmüş ancak delil yetersizliğinde cezaevinden çıkmıştır. Tam da bu sırada Korkmazların adamları yaylım ateşine tutmuş, Şahin ağa ve Kubilay gelen kurşunların isabet ettiği kişiler oldu.

Edho Şahin Ağa Ölecek mi Turgay Tanülkü resmi

Dizinin ilk sezonundan itibaren yer alan önemli bir karakter olan Şahin ağa diziden ayrıldı mı? Sevenleri Şahin Ağa ölmesin kampanyası başlatmışken aldığımız bililere göre Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz Dizisinde yer alan Şahin Ağa karakteri ile gönüllere taht kuran Turgay Tanülkü diziden ayrılacağı bilgisi elimize ulaştı.

Edho Şahin Ağa Ölecek Mi? Öldü Mi?

Edho dizisi Şahin ağa karakterine ilk sezondan itibaren hayat veren usta oyuncu 1 aralık 2020 tarihinde yayınlanan bölümde Alpaslan’ı cezaevinden çıkardığı sırada Korkmazların adamlarını açtığı yaylım ateşinde gelen kurşunların hedefi oldu.

Bir çok kişi  “Şahin ağa karakteri dizide çok önemli. Lütfen ölmesin” şeklin de sosyal medyada kampanya başlamasının ardında bizlere gelen bilgiye göre Şahin ağa karakteri diziden ayrılacak. Alpaslan Şahin ağanın intikamını almak için Korkmazlara ve bu düzene karşı savaş açacak.

Turgay Tanülkü Kimdir?

18 Temmuz 1953 yılında Uşak ilinde dünyaya gelmiştir. Dizi ve sinema oyuncusudur. Şu an 67 yaşında olan Tanülkü 1976 yılında Ankara Devlet Konservatuvarı tiyatro bölümündne mezun olmuştur.

Edho Şahin ağa ölecek mi Turgay Tanülkü kim resmi

1976 yılında Ankara Devlet Tiyatrosu’nda göreve başladı. Tanülkü 1987-89 yılları arasında Dokuz Eylül Üniversitesi Sahne ve Görüntü Sanatları Tiyatro Anasanat Dalı Oyunculuk bölümünde Rol ve Sahne dersleri verdi.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu