E.D.H.O

Edho Sarı Sadi Kim? Gerçek Adı Bilgileri

Edho Sarı Sadi karakteri geçtiğimiz hafta dizinin oyuncu kadrosuna dahil oldu. Hızır kendisine karşı tuzak kuranların ipini tutmayı başarsa da Sadi ismini bir türlü öğrenemedi. Alpaslan ve ekibi sayesinde ulaştığı Nasuh’u kıskıvrak yakalasa da Nasuh’un patronu Sadi şu an için Hızır ve ekibi tarafından ulaşılmak istenen büyük patrondur.

Edho dizisi Sadi karakterinin gelmesi ile dizide uzun zamandır dillendirdiğimiz bir olay da gerçek oldu. Normalde Feyyaz’ın hal ve tavırlarına baktığımız da kesinlikle hain olması gerektiğini düşünüyordu. Ancak Altan’ın yakalanma olayında Hızır ile iş birliği yapan hatta silah ve mermilerin yerini bildiği halde hiç kimseye söylemesi nedeni

Edho Sadi Kimdir

Hızır ve çevresini bitirmek adına 800 milyon TL’yi Sarı Sadi aracılığı ile bicolara gideceğini öğrenen Hızır, ilk iş olarak kendisini bitirmek adına verilen parayı bulup ele geçirmek adına bu parayı ilk alan kişiyi, yani Sadi’nin peşine düşecek. Kısaca Edho Sadi karakteri de Hızır’ın düşmanları arasında yer alacak.Edho dizisi Sadi - Sarı Sadi

Tufan cephesinde olayların tek çıkar yolu Hızır’ın ölmesi üzerine kurulu. Eş dost akraba ne kadar çevresi varsa Tufan bu plan üzerine hareket etmektedir.

“Hazır yer gelmişken Tufan’ın hain olması çok gerçekçi durmuyor.” Editör

Tufan işi bicolara yıkmak için ihtiyacı olan 800 milyon parayı Sadi’den almaya çalışırken gene baş düşmanlı Hızır ile karşı karşıya kalacak. Kısaca parayı elen geçiren daha güçlü olduğunu kanıtlayacak.

Edho dizisi Sarı Sadi’nin Gerçek Adı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 155. bölümünde kadroya dahil olana ama bugün ne için geldiği tam olarak belli olan ve dizide Sarı Sadi karakterine hayta veren oyuncunun gerçek adı Ahmet Sait Korkmaz’dır.

Sarı Sadi Edho Dizi Geldiği Bölüm Fragmanı

11 Şubat 2020 tarihinde yayınlanana 156. bölümde dizinin oyuncu kadrosuna bölüm oyuncusu olarak gelen Sarı Sadi karakterinin geldiği 156. bölüm fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu