E.D.H.O

Edho Savaş Kimdir [Hızır’ın Yeni Düşmanı]

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Savaş Karakterini Canlandıran Oyuncu Belli Oldu

Edho Savaş kim? Hangi oyuncu Savaş karakterini canlandırıyor? Bu yazımız da Edho dizisi Savaş karakterini canlandıran oyuncu ve bilgilerini detaylı bir şekilde sizler için hazırladık.

25 Mayıs 2021 tarihinde ekrana gelen bölüm de dizinin ana kadrosuna bölüm oyuncusu olarka dahil olan ve bu sezon finaline kadar kadroda yer alması beklenen Hızır’ın yeni düşmanı Savaş oldu.

2020-2021 sezonunda Eşkıya dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi Feto konusunu anlatmaya başladı. Hızır Çakırbeyli devlet kademelerinde yer alan ajanları tek tek ortadan kaldırdıkça her defasında daha güçlü düşmanı ile karşı karşıya kalmaya devam ediyor.

Edho Dizisi Savaş kimdir

1 Haziran 2021 tarihinde ekrana gelen bölümde Edho Savaş karakter ile Hızır karşı karşıya gelecek. Savaş daha önce Hızır Çakırbeyli’yi çok iyi tanısa da Hızır Savaş’ı tanımıyordu. Bu bölümde Hızır önemli bir düşmanı ile tanışacak.

Haşmet, Didem ve Hakan’ın ölmesi ile Façalılar oldukça azaldı. Hızır Ali de ölümden son anda kurtuldu. Hızır Çakırbeyli buna karşılık verebilmek için planlı ve sistemli olarak öncelikle Edho Rıdvan ve adamlarına karşı savaş açacak. Lakin karşısında Savaş çıkacak. Hızır bu defa daha tedbirli olup Edho Volkan ile Rıdvan’ı pusuya düşürecek. Hızır Rıdvan ile Volkan’ı etkisiz hale getirdikten sonra Hızır’ın yeni baş düşmanı Savaş olacak.

Edho Savaş Kimdir

25 Mayıs 2021 tarihinde kadroya dahil olan lakin 1 Haziran 2021 tarihinde daha ön planda yer alan Edho Savaş karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Hakkı Ergök’dür.

Edho Savaş Kimdir

En son Tek Yürek dizisinde rol alan başarılı oyuncu dizinin sezon finaline kadar kadroda kalacağı kesinleşti.

Hakkı Ergök Kimdir

18 Ağustos 1960 yılında Kastamonu ilinde dünyaya gelmiştir. Ankara Bankacılık ve Sigortacılık Yüksek Okulu mezunudur. 1981 yılında Ankara Devlet Konservatuarı’nı kazandı. İzmir ve Ankara Devlet tiyatrolarında kadrolu olarka görev yaptı. En son İstanbul Devlet tiyatrosunda rol alan Hakkı Ergök geçtiğimiz “Adı Zehra” dizisinde “Nadir Yaman” rolüne hayat vermiştir.

Hakkı Ergök kimdir (Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Savaş)

Hakkı Ergök en son TRT 1 ekranlarında yayınlanan Tek Yürek dizisinde rol almıştır. Şimdi Edho Savaş rolüne hayat veren Ergök bu sezon sonunda kadar kendisini bu rolle izlemeye devam edeceğiz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

 1. atv kriz çıkarmış sonuna kadar haklı beceriksizligin adı var
  bahadır özdener gelmiş geçmiş en büyük başarısız senarisler den biridir onur tan da başarısız yapımcılardan dır
  4 sezon final olması gereken dizidir
  bahadır özdener kusursuz degil dir eksiklikleri olan senaristtir
  raci şaşmaz ın yanından geçmez geçemez 2 yılda bunu seyirci fark etti aynı senaryolar üzerinde aynı olaylar gibi kendilerini büyütüyorlar boş yere düşüncesizce yapılan hatalar ortada önce façalı kardeşler ortadan kalkacak bu dizi 4 sezon final olmalıydı
  kendilerini gülünç alaycı durum a düşürdüler
  oktay kaynarca yunus emre yıldırımer olmadan dizi bile çekemezler dizi 2 kişilik gösteri digerleri piyon yan rol ha varlar ha yoklar dizide oktay kaynarca ve yunus emre yıldırımer e birşey olmasında bu kadar küçük düşünüyorlar

  1. SEN KENDINI ŞU AN KÜÇÜK DÜŞÜRYORSUN. CESARETIN VARSA GIT KENDI YÜZLERINE SÖYLESENE TABI YÜZÜN VARSA. EDHO ÇOK IYI BIR DIZI HERKES ÇOK SEVIYOR. SEN SEVMIYORSUN DIYE DIZIYI FINAL YAPAÇAK DEGILYA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu