E.D.H.O

Edho Selman Kimdir? [Yaman’ın Kardeşi Selman Korkmaz]

Edho Selman Kimdir? Selman Korkmaz karakterini kim canlandırıyor? Yaman’ın kardeşi Selman karakteri hakkında merak edilen tüm bilgileri bu yazımızda sizler için hazırladık.

Güncelleme (01.12.2020) Derman Ankara’dan dayısı ile birlikte gelip masaya Yaman ile birlikte oturdu. Artık masanın bir üyesi oldu.

Yeni sezona bomba gibi başlayan ATV’nin sevilen reyting rekortmeni diziye bu hafta yeni isimler dahil olmaya başladı. Uzun süredir adı geçen ve cezaevinde olduğu arada söylenen Edho Derman Korkmaz karakteri cezaevinde Alpaslan’ın girişimleri ile geldiği bölümde Derman ölecek.

Edho dizisi Selman korkmaz kimdir resmi

Diğer yandan aynı cezaevinde Derman’ın kardeşi aynı zamanda Yaman’ın da kardeşi olan Selman Korkmaz bu defa Yaman kadar Çakırbeylilerin başına bela olacak. Artık ortada güç mücadelesinin yerini adeta varlık mücadelesine dönüştürecek olan Çakırbeyliler ile Korkmazlar arasında büyük bir savaş başlayacak.

=> Edho dizisi Yaman kim görmek için tıklayınız.

Edho Selman kimdir resmi - Soner Türker

Aldığımız bilgiye göre Alpaslan Derman’ı öldürürken Korkmazlar da Çakırbeyli ailesinden İlyas’ın ölmesine neden olacaklar. Tabi bu bilgiyi ikinci bir kaynağımızdan teyit edemediğimiz lakin aklınızda bulunması gerek bir bilgi olması için ayrıca paylaşıyoruz.

=> Edho Derman kim görmek için tıklayınız.

Edho Selman Kimdir

Edho Selman karakterine 10 Ağustos 2020 tarihinden itibaren hayat verecek olan oyuncunun gerçek adı Soner Türker’dir. En son Savaşçı dizisinde Simon karakterine hayat veren oyuncu ilk defa kamera karşısında 2016 yılında “Görevimiz Komedi” isimli filmde rol almıştır.

Edho Selman kimdir - Yaman'ın kardeşi

Avlu dizisinde Kudret’in oğlu Alp öldükten sonra Kudret’in dışarıda ki işlerini bizzat yöneten Necdet karakteri ile dikkatleri üzerine çeken ve kısa sürede yıldızı parlayan başarılı oyuncu Diriliş Ertuğrul dizisinde canlandırdığı Bizans askeri ile farklı bir karakter olarka karşımıza çıktı. Şimdi Edho dizisi Selam karakteri ile Çakırbeylilerin canın okumaya gelecek.

Edho Dizisi Selman’ın Yer Aldığı Dizi Ve Filmler

  • 2020 – Edho – Selman
  • 2019 – Savaşçı (Simon)
  • 2019 – (Cin: Ask Büyüsü)
  • 2019 – Avlu (Necdet)
  • 2018 Diriliş Ertuğrul
  • 2016 – Gecenin Kraliçesi

Şu ana kadar reyting rekorları kıran dizlere çok önemli karakterle diziye dahil olan Soner Türker yine Edho dizisinde Korkmazların en tehlikelisi olarka karşımıza çıkacak.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Selman’ın Geldiği Bölüm

10 Kasım Salı günü yayınlanan 171 bölümünde diziye Derman ve Yaman’ın kardeşi Selman Korkmaz karakteri ile dahil olan Soner Türker’in geldiği bölüm fragmanı…

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu