E.D.H.O

Edho Sıddık Kim? Gerçek Adı Ne?

Edho 78. Bölümde Sıddık karakteri diziye dahil oldu. Bizde sizler için Sıddık kim Sıddık’ın gerçek Adı ne daha önce hangi dizide oynadı sizler için araştırdık Araştırdık.

Edho Sıddık Kim?

Edho 31 Ekimde yayınlalan 78. bölümünde diziye Sıddık karakteri dahil oldu. Sıddık Kara mürsel’in polislik yıllarında tanıştığı o zamandan beri tanışıklığı olan ve şimdilerde en yakınında ki adamı olan Sıddıktır. Sıddık ağzı gevşek biri ve aynı zmanada korkak biridir. Hızır bunu en iyi şekilde kullanacak.

Edho sıddık resmi

Nevzat ise Sıddık ile kara mürsel’in üzerine yürüyecek. Sıddık ilerleyen bölümde Kara mürselin yine eskisinden olduğu gibi itirafçı olup kara mürseli satacak. Kara mürsel ise adamı Sıddık’ı kurtarmak için Hızıra yüklenecek.  Hızır kara Mürseli yakalayınca Mürsel hızırında ciddiyetini ve gücünü test edecek. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Adlı Diziye 78. Bölümünde dahil olan Sıddık karakterinin gerçek adı Orhan Şimşek‘tir.

Orhan Şimşek Ocak 1985 tarihinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açmıştır. Oyunculuk eğitimini Kadıköy Halk Eğitim Deneme Sahnesinde almıştır ayrıca “Müjdat Gezen Sanat Merkezi”nde tamamlayıcı eğitimini almıştır. Oyuncu, Haliç Üniversitesi Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. İlk televizyon karşısına Genco dizisiyle çıkmıştır. 

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu