E.D.H.O

Edho Suphi Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Suphi Karakteri ve Bilgileri

Edho Suphi Kimdir? Suphi karakterine hayat veren oyuncu daha önce hangi dizilerde rol aldı? Edho dizisi Suphi karakteri hakkında merek edilen bilgilerin tamamı burada sizleri bekliyor.

ATV’nin sevilen dizileri arasında yer alan ve hafta içi Salı günleri ekrana gelen sevilen ve ilgi ile izlenen diziye yeni oyuncular katılmaya devam ediyor. Geçtiğimiz hafta Korkmazlar’ın Ankara’da buluna akrabaları diziye bir bir katılmıştı. Hala o konularımızı okumadıysanız;

=> Edho Dizisi Selman kim görmek için tıklayınız.

=> Edho dizisi Yaman kimdir görmek için tıklayınız.

=> Edho dizisinde Derman kim görmek için tıklayınız.

Bu karakterlerden sonra yeni isimler kadroya dahil olmaya devam ediyor. Aldığımız bilgiye göre Yeni isimler gelmeye devam edecek. Bu sezon Korkmazlarla mücadele edecek olan Çakırbeylilerin düşmanı olarak Suphi karakteri diziye dahil oldu. Her ne kadar ara karakter olarak karşımıza çıksa da yaptığı işlerle kısa sürede dikkatleri üzerine çekecek.

Edho dizisi Suphi kim resmi

Daha önce Fox TV ekranlarında yayınlanan Kadın dizisinde Peyami olarak izlediğimiz oyuncu şimdi Edho Suphi karakteri ile karşımıza çıkacak. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 172. bölümünde kadroya katılacak olan Edho dizisi Suphi karakterine hayat veren oyuncu ve bilgileri ise hemen alt kısımda açıklanmıştır.

Edho Suphi Kimdir

Eşkıya dizisi Suphi karakterine hayat veren oyuncunun gerçek adı Selim Aygün’dür. Daha önce kadın dizisinde izlediğimiz Selim Aygün, 1982 Trabzon’un Araklı ilçesinde dünyaya gözlerini açmıştır. Şu an 38 yaşında olan Aygün, 1999 yılında Araklı lisesinden mezun olmuştur.

2004 yılında Dumlupınar Üniversitesi Turizm Otel İşletmeciliği bölümünü tamamlamıştır. 2006 yılında Anadolu Üniversitesi işletme bölümü de tamamlayan yakışıklı oyuncu iki üniversite bitirmiştir.

Edho Suphi - Selim Aygün

Lise yıllarında tanıştığı tiyatro ile her geçen gün ilgilenen Selim Aygün kariyerini oyunculuk üzerine geliştirmeye adamıştır. Tiyatro çalışmalarına üniversitede devam etmiştir. Selim Aygün İstanbul’a yerleştikten sona bu işi profesyonel olarak yapabilmek için önemli isimlerden tiyatro ve kamera önü oyunculuğu üzerine eğitimler alan Aygün MU Menajerlik oyuncusudur.

Dizi olarak en son Kadın dizisinde rol alan Aygün’ün bu zaman kadar yer aldığı dizi ve filmlerin listesi

  • 2020 – Edho (Suphi)
  • 2019 – Kadın (Peyami)
  • 2017 – Anne
  • 2015 – Kardeşim benim

Selim Aygün Edho Suphi karakteri ile kısa sürede dikkatleri üzerine çekecek bir isim olacaktır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu