Edho Tuncay (İstihbaratçı) Kim? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz İstihbaratçı Tuncay’ı Hangi Oyuncu Canlandırıyor

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi Atv ekranlarına 117. bölümü ile 27 Kasım Salı günü geldi. Ateş’in yakalanması ile İstihbaratın içinde yabancı istihbaratlara çalışan kişilerde ortaya çıkmaya başladı. Bunlardan biri de Edho Tuncay karakteri edho oyuncu kadrosuna katıldı.

Edho dizisi Tuncay kim olduğunu anlatırken, Tuncay’ın gerçek adını ve daha önce hangi dizilerde rol aldığını merak ediyorsanız? Altta ki yazı tam da size göre. Hadi başlayalım. Tuncay öldükten sonra diziye Tuncay’ın yerine Edho dizisi Akif karakteri katıldı. görmek için mavi butona tıklayınız.

Edho İstihbaratçı Tuncay Kim?

Geçtiğimiz bölümde Ateş’in mükemmel kaçış planı ile ülke sınırını çıkmaya çalışırken Alparslan’ın ön görüsü sayesinde, Ateş’i kıskıvrak yakalasalar da İstihbaratın içerisinde de gerek makam sevgisi gerekse başka sebeplerle Ateş’in gizli tanık olarak kabul eden Edho İstihbaratçı Tuncay, Hızır ve adamlarının tepkisini çekti. İstihbaratçı Tuncay, en yakındaki adamı olan Murat’ı da davadan el çektirip Ateş’i bir şekilde bu çemberden kurtarmaya çalışacak.

İstihbaratçı Tuncay da Nevzat gibi ülkesine değil başka kişi veya kişilere çalışan bir istihbaratçı olarak karşımıza çıktı. Hızır, Ateş’in konuşmasını engellemek için önünde duran tek kişi makam sevdalısı Tuncay var. Bakalım Hızır ve adamları bu çemberi yarıp Ateş’i öldürebilecek mi? Hep birlikte göreceğiz.

Edho Dizisi İstihbaratçı Tuncay‘ın Gerçek İsmi…

Edho İstihbaratçı Tuncay‘ın gerçek adı Emir Çiçek. Emir Çiçek kimdir hakkında tüm merak ettiklerinizle ilgili detaylara geçecek olursak; Emir Çiçek 1970 doğumlu. Bursa’da dünyaya gelen başarılı oyuncu evli ve iki evladı var. Bursa Devlet Tiyatrosunda çalışmakta. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunu olan Çiçek, son olarak Kanal D ekranlarının vazgeçilmezi haline gelen dizisi “Arka Sokaklar” dizisinde rol almıştır.

Bu dizide Sami karakteriyle seyirciyle buluşan Çiçek daha önce Çiçek Taksi, Süper Baba, Tatlı Hayat, İntikam, Yaz Evi, Yaprak Dökümü, Poyraz Karayel, Yanık Koza, Serçe Sarayı, Al Yazmalım adlı yapımlarda rol almıştır. edho tuncay kim emir çiçek resmi

Tam fanatik Galatasaraylı olan Çiçek’in ilk dizi deneyimi “Süper Baba” dizisiyle olmuştur. Bu dizide bir doktora hayat veren oyuncu hemen sonra “Yaz Evi” dizisinde Alican karakterini canlandırmıştır. “Yanık Koza” dizisinin Yaşar Çatak’ı olarak seyirciyle buluşan oyuncu dört sezon boyunca Sami karakterini canlandırmıştır.

Bu karakterle hafızalara kazınan Çiçek “Yaprak Dökümü” dizisinde de Sırrı rolüyle tam not almayı başarmıştır. Unutulmaz dizilerden olan “Poyraz Karayel” dizisinde Şevket Çetin karakterini canlandıran oyuncunun “Arka Sokaklar” dizisindeki oyunculuğunu sizlerle paylaşmak istedik.

Edho Tuncay Emir Çiçek Videosu

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın