E.D.H.O

Edho Uğur Kimdir? Hızır’ın Yeni Düşmanı Edho Dizisi Uğur Bakın Kim

Edho Uğur Kim? Hangi oyuncu Edho dizisi Uğur karakterini canlandırıyor? Hızır’ın yeni düşman Uğur‘un amacı ne? Eşkıya dizisi Uğur karakterine hayat veren oyuncu daha önce hangi dizi ve filmler de rol aldı? Soruların cevapları haberimizin devamında sizleri bekliyor.

16 Şubat 2021 tarihinde Edho Oyuncuları arasına katılacak olan Uğur Hızır’ın uzun süredir aradığı düşman olarak karşısına çıkacak. Bu sezon Fetö konusunu işleyen dizide Hızır ve Alpaslan hain odaklarla savaşıyor. 

Bir çok defa şer odaklarını yok etmek için girişimde bulunan Hızır, devletin içine sızmış bu hain örgütün adamlarını bir bir ortaya çıkarmaya çalıştı. Ancak bunları yönlendiren kişi yada kişilere bir türlü ulaşamamıştı. 

Edho dizisi Uğur - (Serhat Parıl) Resmi
Serhat Parıl – Edho dizisi Uğur Resmi

Bu hafta ekrana gelecek olan Eşkıya Dünyaya hükümdar olmaz dizisinin yeni bölümünde Uğur ile Hızır karşı karşıya gelecek. Hızır’ın yeni düşmanı olan Uğur, daha önce karşılaşmadığı şekilde devlet gücünü kullanıyor olması Hızır’ın işlerini bir nebze zorlasa da Alpaslan ve masanın da yardımı ile devleti bu hain odaklarında bir bir temizleyecek.

Edho dizisi Uğur karakteri 3 bölüm boyunca kendisini izleyeceğiz. Uğur karakteri Hızır tarafından öldürülecek.

=> Edho İsmet Kimdir öğrenmek için tıklayınız.

Edho Uğur Kimdir (Gerçek Adı)

Edho Uğur - (Serhat Parıl) Resmi
Edho Uğur karakteri Oyuncu Serhat Parıl Resmi

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Uğur (edho Uğur) karakterine hayat veren oyuncunun gerçek adı Serhat Parıl‘dır. En son Bay yanlış dizisinde Tolga karakterini canlandıran yakışıklı oyuncu Edho kadrosunda Hızır’ın düşmanı olarka kendisini izleyeceğiz. 

Serhat Parıl Kimdir (Edho dizisi Uğur)

En son Bay Yanlış dizisinde Tolga Gürdal karakterini canlandıran başarılı oyuncu Serhat Parıl’dır. 27 Temmuz 1983 tarihinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. Şu an 38 yaşında olan Serhat Parıl aslen İzmirlidir. 

Lisans eğitimi olarak “Dokuz Eylül Üniversitesi Türkçe Öğretmenliği Bölümü” mezunudur. Üniversite yıllarında tanıştığı tiyatro ile hayatına yön veren Serhat Parıl oyunculuk üzerine eğitim almıştır. Şu an Trust Menajerlik oyuncusudur.serhat paril resmi

Kısa bir dönem öğretmenlik yapan Serhat Parıl’ın aklında hep oyuncu olmak olduğu için hayallerinin peşinden gitmiştir. Dokuz Eylül Üniversitesi Oyunculuk Bölümü’nde eğitimi tamamlayan Parıl, pek çok tiyatro oyununda rol almıştır.

2011 yılında “Babam İçin” adlı dizi ile sektöre adım attı. Ardından “Medcezir” dizisinde Giray rolüyle büyük beğeni kazandı. Sormasında ATV ekranlarında yayınlanan “Seven Ne Yapmaz” dizisinde rol alan oyuncu, Kıvanç Tatlıtuğ’un da kadrosunda yer aldığı “Cesur ve Güzel” dizisinde de rol almıştır.

Seslendirme konusunda oldukça yetenekli olan Parıl, Pandomim konusunda da kendini yetiştirmiştir. Ayrıca Drama eğitmenliği yapmaktadır.

Serhat Parıl Dizileri ve Filmleri (Edho Uğur)

  • Edho – (Uğur) – 2021
  • Bay Yanlış (Tolga) – 2020
  • Bir Aşk İki Hayat (Oğuz) – 2019
  • Seven Ne Yapmaz (Mehmet) – 2017
  • Cesur ve Güzel – 2017
  • Kar (Mahir) – 2017
  • Medcezir (Giray) – 2013 / 2015
  • Bir Gevrek Bir Boyoz İki De Kumru (Hristo) – 2013
  • Soluş (Ulaş) – 2012
  • Babam İçin – 2011

Edho Uğur karakterine 16 Şubat 2021 tarihinde ekrana gelecek olan eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz dizisinin 182. bölümünde kadroya dahil olacak. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu