E.D.H.O

Edho Volkan Kimdir? Oyuncu Erdinç Gülener Kimdir?

Edho Volkan karakterine hayat veren oyuncu kimdir? Daha önce hangi dizi ve filmler de oynadı? Edho dizisi Volkan karakterinin hangi oyuncu canlandırıyor? Eşkıya Volkan karakteri hakkında merak edilen tüm bilgileri bu yazımızda detaylı bir şekilde bulabilirsiniz.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz 191 bölümü ile ATV ekranlarında geldi. Dizide Tipi Macit’i boğarak öldürmesinin akabinde Rado intikam almak için Tipi’nin peşine düşerken Rado tek başına Çakırbeyli ve masası ile mücadele edemeyeceği için Volkan’ı da yanına alıp Hızır ve ekinin karşısına duracak.

=> Edho Rado kim öğrenmek için lütfen tıklayınız.

Rıdvan Fetö’nün işlerini arka plan da yaparken Rıvdan’ın mekanlarında birine Hızır ve İlyas’ı tutsak etmesinin akabinde Hızır Yavuz’dan aldığı liste ile kendisine karşı olan ve Fetö’nün işini yapan herkese karşı savaş açar.

Edho dizisi Volkan kimdir - Erdinç Gülener resmi

Hızır ilk olarka gittikleri mekanın sahibi kim olduğunu araştırdığında liste de adı olan Rıdvan olduğu ortaya çıkınca Hızır Rıdvan ile görüşüp düşmanlarının yüzüne bakmak ister. Rıdvan’ın kardeşi Macit tipinin ölen eşi Gönül’e karşı ağza alınmayacak derece de ahlak dışı sözler sarf etmesinden dolayı Tipi gece yarısı sessizce girdiği Macit’in mekânından Macit’i öldürür.

Rıdvan namı değer Rado Hızır ve ekine karşı tek başına mücadele edemeyeceğini bildiği için Volkan’ı da yanına alıp Hızır ve ekibini her yerden sıkıştırmak için harekete geçecek.

Edho Volkan; Rıcdan’ın bir numaralı adamıdır. Oldukça güçlü ve çevresi olan derin ilişkileri olan fetö’nün adamıdır.

Edho Volkan Kimdir

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Volkan karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Erdinç Gülener. En son Kırmızı Oda dizisinde Erhan Gölge karakterine hayat veren başarılı oyuncu 27/04/2021 tarihinde Eşkıya dünyaya Hükümdar olmaz dizisinin kadrosuna katıldı.

Edho Volkan (Erdinç Gülener) Resmi
Edho Volkan Resmi

Erdinç Gülener Kimdir

26 Ocak 1971 yılında İzmit ilinde dünyaya gelmiştir. 1993 yılında Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Oyunculuk bölümünden mezun olmuştur. 1997 yılında Trabzon devlet tiyatrosunda göreve başlamıştır. 8 yıl boyunca Trabzon devlet tiyatrosunda görev yaptıktan sonra Ankara Devlet Tiyatrosuna atanmıştır.

Erdinç Gülener Resmi

2013 yılında Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde “Müfettiş Kane” rolüne hayat vermesi ile yıldızı parlamıştır. Yakın zamanda ATV ekranlarında yayınlanan Kertenkele dizisinde Komiser Ünsal karakterini canlandırmıştır.

Erdinç Güler Edho Volkan karakterini sezon sonuna kadar devam ettirmesi, hatta masa üyesi olması bekleniyor.

Erdinç Güler’in Dizileri (Edho Volkan)

 • Yeni Evli (2007) Payidar
 • Canan (2010-2011) Selim
 • Ben Onu Çok Sevdim (2013-2014) Ferit Alnar
 • Kurtlar Vadisi Pusu 8. Sezon (2013-2014) Müfettiş Richard Kane (204.Bölüm-220.Bölüm)
 • Kertenkele (2014-2016) Komiser Ünsal (1.Bölüm-71.Bölüm)
 • Bir Deli Sevda (2017) Cengiz Gökdeniz
 • Çukur (2019) Adem Yılmaz
 • Kırmızı Oda (2021) Erhan Gölge
 • Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (2021) Volkan

Erdinç Güler’in Filmleri

 • Ustalar Alimler Ve Sultanlar (2010) Osman Gazi
 • Bu İşte Bir Yalnızlık var (2013) Kenan
 • Fakat Müzeyyen Bu Derin Bir Tutku (2014) Poyraz

Erdinç Güler’in Edho Volkan Karakteri

Dizi ve Sinema Oyuncusu Erdinç güler2in Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Volkan karakterini canlandırdığı o video alt kısımda sizleri bekliyor.

Kaynak
Erdinç Gülener Wikipedia

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu