E.D.H.O

Edho Demet Kimdir? (Tufan’ın Kızı Demet)

Edho Demet karakteri 28 Ocak 2020 tarihinde yayınlanan 154. bölümde dizinin oyuncu kadrosuna Tufan’ın kızı Demet olarak dahil oldu. Ancak Yasemin ismi sahte olduğu ortaya çıktı. Edho Demet karakterini sizler bu yazımızda tanıtacağız.

Eşkıya dünyaya Hükümdar olmaz dizisi yılbaşı nedeni ile 3 hafta ara vermişti. Bugün yani 28 Ocak 2020 tarihi itibari ile kaldığı yerden yine aksiyon dolu sahneleri ile Atv ekranlarına geldi. Dizinin ara vermesi ile kadrosuna birden fazla karakterleri dahil etti. Bunlardan belkide en önemlisi Eşkıya dizisi Demet karakteri oldu.

Bildiğiniz üzere en son Hızır ile Tufan adeta kanlı bıçaklı hale gelmişti. Hatta Tufan, oğlu öldükten sonra Cengiz ile bir olup Hızır’ı öldürmek üzere pusu kurmuş ama başarılı olamamıştı. Bu durumun farkında olan Bahar ise kızı ile iş birliği yapıp tufan’dan habersiz bir şekilde plan yaptılar.

Önce Yasemin olarak geldi. Ancak sonradan Boran’a yalan söylemek için sahte isim olarak Yasemin ismini kullandığı ortaya çıktı. Edho Demet karakteri olarak kendisi izlemeye devam edeceğiz. 

Edho Yasemin - Olcay Yusufoğlu

Edho dizisi Demet karakteri kısaca Boran’ın ağzından içeriden laf alıp, masayı hem saf dışı bırakmak, hem de Hızır’a karşı kendilerini korumak adına Bahar ile kızının bir planı dahilinde en kolay hedef olan ve aralarında bekar olan masa üyelerinden Boran’ı hedef seçtiler.

Edho Demet Kim? (Tufan’ın Kızı)

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Demet karakteri 154. bölümü ile 28 Ocak 2020 tarihinde kadroya dahil edildi. Ancak sonradan Yasemin değil Demet olduğu ortaya çıktı. Tufan’ın eşi Bahar, hem kendi hem de eşi Tufan’ın canın korumak adına masa üyeleri arasında en zayıf halkayı saf dışı bırakmak ve Hızır ile mücadelesinde Tufan’a destek olması açısında Boran’ı hedef seçti. Dizide Demet karakteri olarka dahil olan oyuncunun gerçek adı Olcay Yusufoğlu’dur. Edho Tufan'ın kızı Yasemin - Olcay Yusufoğlu

Edho dizisi Tufan’ın kısı Demet karakterine hayat veren oyuncu Olcay Yusufoğlu; 1 Ocak 1988 tarihinde İzmir ilinde hayata gözlerini açmıştır. Aslen İzmirli olan güzel oyuncu Sakarya Fırat dizisi ile ismini duyurmayı başarmıştır. En son Bizim Hikaye dizisinde Nihal karakteri ile karşımıza olan mavi gözlü güzel oyuncu 2020 itibari ile Edho Tufan’ın kızı Demet karakteri ile kendisini izleyeceğiz.

Olcay Yusufoğlu’nun Yer Aldığı Dizi Ve Filmler

  • 2020 – Edho
  • 2018 – Bizim Hikaye
  • 2016 – Cesur Yürek
  • 2015 – Poyraz Karayel
  • 2014 – Fatih Harbiye
  • 2013 – Umutsuz Ev Kadınları
  • 2001 – Sakarya Fırat
  • 2009 – Es Es
  • 2007 – Köprü

İlk defa kamera karşısına Köprü isimli filmle kamera önü oyunculuğuna başlayan Güzel oyuncu en son Eşkıya dizisi Demet karakteri ile dikkatleri üzerine çekecektir. Buradan Kendisine başarılar dileriz.

Edho Dizisi Tufan’ın Kızı Demet’in Geldiği Bölüm

Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz dizisi Demet karakteri (Bahar ile Tufan’ın kızı) 154. bölümde oyuncu kadrosuna katılmıştır. İşte Demet’in geldiği bölüm fragmanı hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu