E.D.H.O

EDHO Yavuz Kim? Yavuz’un Gerçek Adı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yine kadrosuna yeni isimler dahil etti. EDHO Yavuz kim sorusu dizinin sevenleri tarafından merak edildi. İşte Eşkıya Yavuz karakteri hakkında detaylar!

Atv ekranlarının sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz dizisinde Yavuz karakteri bölüme damga vuracak. Peki yavuz karakterine kim hayat verecek derseniz, işte yanıtı!

11 Şubat 2020 tarihindeki bölümde Yavuz karakteri ölerek diziye veda etti..

Eşkıya Yavuz’un Gerçek Adı Oynadığı Diziler

Salı günlerinin sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde yavuz karakterine hayat verecek olan oyuncu Bülent Çetinaslan. Oyuncunun diziye dahil olduğunu menajeri sosyal medyadan duyurmuştu. “Arka Sıradakiler” dizisi ile fenomen olmuştur.

Bülent Çetinaslan Kim? Nereli? Kaç Yaşında?

25 Mayıs 1974 tarihinde başkent Ankara’da dünyaya gelen oyuncu 46 yaşındadır. İkizler burcu olan oyuncu ayrıca modellik de yapmaktadır. Eğitimini doğum yeri olan Ankara’da tamamlayan oyuncu spor konusunda oldukça maharetliydi. edho bulent cetinaslan resmiVoleybol tutkusunu eğitim alarak taçlandıran oyuncu profesyonel olarak voleybol da oynamıştır. Spor dışında oyunculuğa da olan merakı nedeniyle Ayla Algan’dan eğitim almaya başlamıştır. Ardından Kenter tiyatrosu’nda oyunculuk eğitimine ara vermeyen oyuncu “Çiçek Taksi” dizisiyle ekranlara merhaba demiştir. edho yavuz bulent cetinaslan resmiAsıl çıkışını ise Hamdi Alkan’ın yönetmen koltuğunda oturduğu gençlik dizisi “Arka Sıradakiler” dizisi ile gerçekleştirdi. Bu dizide canlandırdığı Oktay karakteri ile herkesin dikkatin çeken oyuncu 2017 yılında yani aradan on yıl geçtikten sonra TV 8 yarışmalarından olan “Boxun Yıldızları” adlı yarışmaya katılarak sevenlerini mutlu etti. Adını duyurduğu yapımlar bu şekilde olsa oyuncu bu süreç içinde hiç durmadan oyunculuk alanında kendisini yetiştirmiştir. Rol aldığı yapımları sizler için derledik.

Bülent Çetinaslan Oynadığı Diziler

  • Çiçek Taksi (Hasan) – 1995
  • Melekler Adası (Cem) – 2004
  • Acı Hayat – 2005
  • Arka Sıradakiler (Oktay Karaca) – 2007/2011
  • Duvar (Taylan) – 2007
  • Öğretmen Kemal (Oktay) – 2010

Bülent Çetinaslan Oynadığı Filmler

  • Dersimiz Atatürk – 2009
  • Pırdino – 2014

Bülent Çetinaslan Katıldığı Yarışma

  • Boxun Yıldızları – 2017

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu