E.D.H.O

Edho Yavuz Kimdir? Celal’in oğlu Yavuz

Edho Yavuz kim? Celal’in oğlu Yavuz karakterine hangi oyuncu hayat veriyor? İşte Bahar’ın kardeşi Edho Yavuz karakteri ve bilgileri..

6 Ekim Salı günü yeni sezona bomba bir bölümde başlayan dizide Hızır Reis Bahar tarafında vurulurken, Alpaslan da anlamadan dinlemeden Bahar’ın ve Yavuz’un babası Celal’i masada kurşun yağmuruna tutması ile gerek masa gerekse Hızır reis şok oldu.

=> Edho Doğan Baba kim olduğunu öğrenmek için tıklayınız.

Alpaslan amcasını adeta yok sayarak masada yer alan masa üyesinin oylamaya gerek kalmadan bir başka masa üyesi tarafında öldürüldüğünü duyan Bahar ise kardeşi gibi pısırık olmadığını göstermek için Hızır Reise tuzak kurdu. Reis arabadan çıktığında Bahar Hızır’ı vurup oradan ayrılırken, bu işlerin sorumlusu olan Yavuz ise korkudan Çakırbeylilerin yanında soluğu alacak.

Edho dizisi Yavuz - (Erol Babaoğlu)

İlyas Yavuz’a kız kardeşini bulmasını ve kendilerine teslim etmesini isterken Yavuz, masaya da oturabilmek adına kız kardeşini Çakırbeylilerin eline verecek. Dizide böylesine kötü bir karaktere hayat veren oyuncu oldukça merak edildi. İşte Edho dizisi Yavuz karakterine hayat veren oyuncu ve bilgisi…

Edho Yavuz Kimdir (Bahar’ın kardeşi)

Eşkıya dizisi Yavuz karakterine hayat veren oyuncusunun gerçek adı Erol Babaoğlu’dur. Babaoğlu  22 Haziran 1977 yılında İstanbul da dünyaya gelmiştir. Oyuncu ilk ve orta öğrenimini İstanbul da tamamlamış, daha sonra Cağoğlu Anadolu Lisesin de Lise eğitimini bitirmiştir. Ardından ülkemizin en önemli ve aynı zamanda en eski üniversitesi olan İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler bölümünü başarıyla tamamlamıştır.

Edho Yavuz - Bahar'ın Kardeşi

Erol Babaoğlu mezunu olduğu üniversiteden iş kariyeri yapmamıştır, onun yerine oyunculuk kariyeri yapmayı hedeflemiştir ve bu hedef doğrultusunda 1996 senesinde Studio oyuncularında tiyatro ve oyunculuk üzerine eğitim alarak kendisini oyunculuk üzerine etkin ve yetkin kılmayı başarmıştır. Bunun üzerine İstanbul Şehir Tiyatrosunda işe başlamıştır, uzun yıllar sahne alma başarısı gösteren Erol Babaoğlu belli bir zaman sonra sahnelerden kadrajın önüne geçmiştir.

Yani televizyon dizileri ve sinema filmlerinde de rol almıştır. 2001 yılından bu yana çeşitli sinema filmlerinde, 1999 dan beri de televizyon dizilerinde rol almıştır. İlk rol aldığı televizyon dizisi o döneme damgasını vuran “Ruhsar” dizisidir ilk rol aldığı film ise “Yazgı” adlı çalışmadır. Şimdi Edho Yavuz karakterine hayat veren Erol babaoğlu diziye bölüm oyuncusu olarak dahil olmuştur.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu