E.D.H.O

Edho Yeni Sezon 108. Bölüm Başlama Tarihi Kesinleşti Kadroya Dahil Olan Yeni İsimler Kim?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olamaz 108. bölüm fragmanı çıktı mı? Edho yeni sezon (2018-2019) ne zaman başlayacak? Edho oyuncu kadrosuna yeni sezonda kimler hangi oyuncular dahil oldu? İsimleri belli mi? Tüm bunları bu yazımızda anlatmaya çalışacağız.

Edho 108. Bölüm Fragmanı Çıktı Mı? Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak

8 Eylül 2015 yılında hayatımıza giren Oktay Kaynarca ve Deniz Çakır’ın baş rollerinde yer aldığı yönetmenliğini Onur Tan’ın yaptığı senaryosunu Kurtlar vadisi senaristi olan Raci Şaşmaz ile Özdener’in yaptığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz kısa adı ile edho 4. sezona yakın zamanda başlayacak. Edho 108. bölüm ne zaman yayınlanacağını, edho yeni sezon başlama tarihi kesin olarak ne zaman olacağını bu yazımızda anlatacağız. Ancak önce geçtiğimiz sezonda bazı çıkan habere 4. sezon onayı alan Edho için konuşmak istiyorum.

Salı günlerinin zirvesinde uzun yıllar hep birinci olan Edho Fox TV de başlayan Kadın dizisinden sonra tahtı sallanmaya başladı. Dizide olaylar o kadar yavaş akmaya başlayınca gerek sosyal medya üzerinden gerekse sitemizde dizi hakkında yapılan yorumlardan izleyenlerin memnun kalmadığını ve eski heyecanın yitirdiğini konuşulmaya başladığı sırada kanal olarak olaya el atan Atv bu çıkan söylentiler ve düşen reytingler hakkında yaptığı toplandı da diziye devam kararı aldılar ve yeni oyuncular ile Edho’ya heyecan getirilmesi istenildi. Bu olaydan sonra Edho da her gün aksiyon dolu ve hızla ilerleyen bir hikaye ile karşılaştık.

Bu hali ile bizler ve izleyenler çok sevse de reytinglerde Edho eski konumu olan 1. sırayı bir türlü alamadı. Bu duruma Edho’nun başarısızlığı değil Kadın dizisinin üstün başarısından dolayı böyle bir sonucun ortaya çıktığını söyleyebilirim. Hızır kızının öldürülmesinden sonra işin peşini bırakmadı ve devlet içinde yuvalanmış şer odaklarını bir bir bertaraf etmeye başladı. Ancak küçük balıklar ile uğraşmak yerine büyük balığı yakalamayı tercih etti. Bunu alan kötü odaklar Hızır’ı öldürme kararı alsalar da başarılı olamadı. Son bölümde Hızır için bir suikastçı gönderdiler ama Hızır bunu erkenden fark edip kendisini öldürmeye gelen kiralık katili öldürttü ve karşısındaki devlet düşmanlarına çok açık bir mesaj vermiş oldu.

Bu sezon Hızır’ı büyük balığı yakalamak ile geçeceğini bu yolda en yakınındakilerden kayıplar vereceğini, güvendiği insanlar tarafından sırtından bıçaklanacağı aksiyon dolu bölümler izleyeceğiz. Peki tüm bunları ne zaman izlemeye başlayacağız. Yani edho yeni sezon ne zaman başlayacak? (2018 2019) Kulağımıza gelen fısıltı haberlerine göre Atv, Edho’nun 4. sezon yani edho 108. bölüm yayın tarihi 25 Eylül saat 20:00 olarak kararlaştırdığını duyduk. Bizler de bu tarihe kadar heyecanla bekliyor olacağız. Edho yeni sezon da kadroya elbette yeni isimler dahil olacak. Şu ana kadar kadroya dahil olan bir isme ulaştık. İsmail Filiz yeni sezonda büyük oranda Edho oyuncuları arasında yer alacak.

Birgen Engin (Cemre)

Son olarak Star Tv’de yayınlanmış olan başrolünde Erkan Petekkaya’nın rol aldığı Kayıtdışı dizisinde rol almış olan başarılı oyuncuyu yakından tanıyacak olursak Birgen Engin 1982 yılında dünyaya gelmiştir.

İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu konservatuvarda oyunculuk üzerine eğitim aldıktan sonra yurt dışına gidip kendini bu alanda yetiştirmeyi planlamıştır. Bu nedenle gittiği Londra’da özellikle sanat işletmesi üzerine eğitim alan güzel oyuncu, fiziksel tiyatro ve işletme konusuna eğilmiştir.edho birgen engin resmi Sosyal sorumluluk projeleriyle de adını duyuran oyuncu yer aldığı birkaç yapımın ardından Atv ekranlarında yayınlanmış ve büyük beğeni almış olan Kırgın Çiçekler dizisiyle fenomen olmuştur.

Tevfik Erman Kutlu (Tekin)

Ekim 1979 yılında İstanbul’da hayata gözlerini açar. Şu an 38 yaşında olan yakışıklı oyuncu terazi burcudur. 2003 yılında Kocaeli(Düzce)  Üniversitesinden mezun oldu. Ardınca eğitim öğretim hayatına master yaparak tamamladı. İlk TV karşısına 2014 yılında “Kurtlar Vadisi Pusu”  adlı dizideki “Tayfun” karakteri ile başladı. Edho Tekin (Tevfik Erman Kutlu) Resmi 1Dizide iki sezon oynayan Tevfik, ardından 2001 yılında “Hayat Devam Ediyor” dizisinde kendisine yer buldu. Dizi sektöründen sonra sinema sektörüne  “Açlığa Doymak” adlı sinema filmi ile 2012 yılında tanışmış oldu. 2012 yılında yayınlanan “Bu günün saraylısı” adlı dizide “Korhan” karakterine hayat verdi.

Yakın zamanda oynadığı dizi ise “İçeride” adlı dizide “Barbaros” karakteri ile oldu. Son olarak Savaşçı dizisine dahil olan Tevfik Savaşçı Çeto karakterine hayat verdi. Yer aldığı diğer yapımlara bakacak olursak; Ağır Roman Yeni Dünya, Kayıp Şehir, Öyle Sevdim Ki Seni, Beyaz Gece. Oyuncu ayrıca Bana Sevmeyi Anlat dizisinde canlandırdığı İrfan karakteriyle de büyük beğeni almıştır. Son olarak Savaşçı dizisinde Çeto’ya hayt vermiştir.

Temel Tekin (Fuat)

1968, Manisa/Akhisar doğumlu olan oyuncu 9 Eylül Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. 1995 yılında ekranlara Çiçek Taksi dizisiyle merhaba diyen Temel, Tatlı Kaçaklar dizisinde de bir mafya üyesine hayat vermişti. Böyle Mi Olacaktı, Ruhsar dizilerinin ardından TRT1 ekranlarının unutulmaz dizisi Ayrılsak da Beraberiz dizisinde Kemal karakterini canlandırdı. Bize Ne Oldu, Yılan Hikayesi, Abuzer Kadayıf, Dikkat Bebek Var, Kahkaha Show, Oyunbozan, Zehirli Çiçek, Çitlenbik Dergisi, Üvey Baba, Bizim Aile, Cinlerle Periler, Reyting Hamdi, Sırlar Dünyası, Çocuklar Duymasın, Kasabanın İncisi, 2 Genç Kız, Altın Kafes, Büyük Buluşma, Metro Palas yer aldığı yapımlardan bazılarıdır.

Acı Hayat dizisinde iki sezon boyunca Şükrü karakteriyle seyirciyle buluşan Temel, Hırsız Polis, Oğlum İçin, Gece Gündüz, Cam Kırıkları dizilerinde rol aldı. Ekranların en sevilen dizilerinden biri olarak tarihe geçen Ezel dizisinde Yılan İsmail karakteri ile adından sıkça söz ettiren oyuncu Güz Gülleri, Hür Adam, Sensiz Yaşayamam adlı yapımlarda yer aldı.edho tekin temel resmiTarihi dokunun işlendiği Veda filminde Mazhar Müfit karakterini canlandırmış olan oyuncu Merhaba Hayat dizisinin ardından Suskunlar dizisinde bir emniyet müdürüne hayat vermiştir.

Aşkın Bedeli dizisinde Faruk Baltacı olarak karşımıza çıkan oyuncu Güneşi Beklerken, Sevdaluk, İntikam, Kaçak Gelinler, Aşk ve Günah, Sevda Kuşun Kanadında adlı yapımlarda rol aldı. Son olarak Kanal D’de yayınlanan Meryem dizisinde Turan Ersoy karakterine veren oyuncu Semur Şeytanın Kabilesi adlı filmde bir psikologa hayat verdi.

Hüseyin Avni Danyal (Tufan)

1962 yılında Trabzon’da dünyaya gelen Hüseyin Avni Tam bir Karadenizlidir. Eğitim hayatına Trabzon da başladı ama babasının durumu nedeni ile Ankara da devam etmek zorunda kaldı. Lise eğitimini  Ankara Aydınlıkevler Lisesinde tamamladıktan sonra, Başkentte 1979 yılında amatör olarak tiyatro ile uğraştı. Edho Tufan Hüseyin Avni Danyal ResmiHüseyin Avni kendini tiyatro ve oyunculuğa adamış bu yönde eğitim almak için “İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk bölümü”ne 1981 yılında girmiş 1984 yılında mezun olmuştur. Devlet tiyatrolarında da görev yapan Hüseyin Avni ilk ekranlara “Dost Eller” isimli dizi ile başlamıştır. 2001 senesinde en iyi erkek oyuncu ödülünü aldı. Hüseyin Avni  “Kurtlar Vadisi Pusu” adlı dizide Yalçın Bulut karakterine ile  yıldızı parlamıştı. 2018 yılında TRT 1’in yeni dizisi Elimi Bırakma dizisinde rol almıştır.

Nizam Namidar (İzzet)

İstanbul da doğup büyümüştür. Zorunlu eğitimini yine İstanbul da tamamlayan Nizam Namidar yüksek öğretim görmek üzere Almanya’nın başkenti olan Berlin’e gelir.Edho İzzet (eşkıya Dünyaya Hükümdar olamaz İzzet) Nizam Namidar Resmi 1 1980 -1985 yılları arasında Makine mühendisliği eğitimi gördüğü sırada sosyal anlamda bir yeteneğinin olduğunu anlayan Nizam Namidar kendisini dans üzerine geliştirmeye başladı. En son 1985 yılında tiyatro alanında da yeteneği olduğunu anlayan nizam bey 1985 yılında tanıştı. bir çok amatör tiyatro da oyunculuk yapan usta oyuncu 1986 yılında oyunculuk üzerine profesyonel anlamda sahneye çıkmaya başladı. Berlin de Türk tiyatrosunda 13 yıl boyunca sahnelerde oldu.

Özel oyunculuk dersi alan Nizam bey en son isimsizler dizisinde kaymakam Fatih’in babası istihbarat görevlisi Afgan lakabı ile tanımıştık.

Mustafa Üstündağ (Boran)

Şubat 1977, Mersin doğumlu olan başarılı oyuncunun babası fabrika işçisi, annesi ev hanımıdır. Oyunculuk konusunda eğitim almak isteyen Üstündağ, konservatuvara girmek için İstanbul’a gitmiştir. İlk sınavda başarısız olsa da bir sonraki sene konservatuvara girmeyi başardı. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde eğitim almış olan usta oyuncu, 2004 senesinde uy Başıma Gelenler adlı dizide rol almıştır. Oyuncunun yıldızının parladığı dizi ise Kurtlar Vadisi Pusu olmuştur.tehlikeli karım mustafa üstündağ resmi 2Bu dizide canlandırdığı Muro karakteri ile hafızalara yer edinmiştir. Avlu dizisinde rol alan Kenan Ece ile bir olup Çamur’dan Tiyatro adlı merkezi kuran oyuncu, Merhamet adlı dizide Moskof Recep adlı karaktere hayat vermiştir. Gulyabani, Uzun Hikaye, Bu Son Olsun, İzmir Çetesi, Gün Akşam Oldu, Vay Arkadaş, Gecekondu, Cümbür Cemaat Aile, Arka Sokaklar, Emret Komutanım, Cennet Mahallesi, Bedel, Hayat Bilgisi, Bizim Aile, Yılan Hikayesi, Dikkat Bebek Var, Yedi Numara adlı yapımlarda rol almıştır. 

Son olarak Çukur dizisinde Yamaç’ın abisine hayat veren oyuncu Show Tv ekranlarında yayınlanan tehlikeli Karım adlı dizide Fırat Komisere hayat vermiştir.

İsmail Filiz Kimdir?

İsmail Filiz 1980 de dünyaya gözlerini Çankırı da açmıştır. Liseye kadar memleketi Çankırı da okumuştur. Başkent üniversitesinde lisans eğitimini tamamlamıştır. 2006 yılında dünya evine giren yakışıklı oyuncumuz, televizyonda aşina olduğumuz karakterini “Ezel” dizisinde yakalamıştır.

Edho İsmail Filiz Resmi

İsmail filiz 2009 dan beridir ekranlardadır. Oyuncumuz en son 2015 yılında “Milat” dizisinde “Yağız Ali” karakteri ile boy göstermiştir. Oyuncumuza dizicenter ailesi olarak yeni projelerinde başarılar dileriz.

Edho 108. Bölüm Fragmanı (Yeni Sezon İlk Fragmanı 2018)

https://www.youtube.com/watch?v=nw16ibo5lWA

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu