Egenin Hamsisi

Egenin Hamsisi Deniz Kimdir? Gerçek Adı Ne? Merak Edilenler

TRT1 ekranlarının yaz dizilerinden biri de Egenin Hamsisi. Oyuncu kadrosuyla dikkatleri çeken dizideki karakterleri sizlerle buluşturacağız. Egenin Hamsisi dizisi Deniz kim, Egenin Hamsisi dizisi Deniz’in gerçek adı ne, yaşı kaç, evli mi, daha önce hangi dizide rol aldı gibi soruların cevapları sizlerle olacak.

Egenin Hamsisi Dizisi Deniz Kim? Nasıl Biri?

TRT1 ekranlarının yeni dizilerinden olan Egenin Hamsisi dizisinde hem Egenin mavisini hem de Karadenizin yeşili göreceğiz. Karadenizin mis kokulu doğasını burnumuzda hissederken Egenin zeytinyağlı dolmaları da soframızda olacak adeta. Kısaca iki güzel yörenin insanını yakından tanıma imkanı bulacağımız Egenin Hamsisi dizisi bu yaza damga vuracak dizilerden.

egenin hamsisi dizi resmi

Karadeniz’i seyirciyle buluşturan ve bu sezona damga vuran Sen Anlat Karadeniz dizisine rakip geliyor diye seyirciler tarafından merak konusu olan Egenin Hamsisi dizisinde Deniz, gönlünü Karadeniz’in güzel kızı Zeynep’e kaptırır. Adınıa aşk denen bir derde düşüp araya da mesafaler girince sevdalılar denizlere bakıp hayallere dalarlar. Onların sevdası da çeşitli sınavlardan geçecektir elbet ama ayrılık da çekilecek dert değildir. Bakalım bizi Deniz ve Zeynep aşkında neler bekliyor. İzleyip hep birlikte görelim.

Egenin Hamsisi Dizisi Deniz’in Gerçek Adı Ne? Kaç Yaşında?

Deniz’in gerçek adı Uraz Kaygılaroğlu. Son olarak Atv ekranlarında yayınlanan Masum Değiliz adlı dizide rol alan başarılı oyuncuyu yakından tanıyacak olursak; Haziran 1987’de İstanbul’da dünyaya gelen Uraz aslen Balıkesir’dir. Eğitim öğretimini İstanbul’da tamamlayan Uraz Üniversite eğitimi olarak özel bir üniversitenin Reklamcılık bölümünü tamamlamıştır.

Egenin Hamsisi Uraz Kaygılaroğlu Resmi

Uraz Kaygılaroğlu, kendisini oyunculuk dalında görmek istediğinden bu alana yönelmiş ve ilk tv karşısına ” Milyonda Bir” ile giriş yapmıştır. Asıl çıkışını “Pis Yedili” adlı dizide Can karakterine Hayat vermiş ve Yıldızı parlamıştır. Uraz oyunculukla da yetinmeyip 2012 yılında “kamuflaj” adlı yarışma programı sunucusu olmuştur. Daha sonra birçok dizi reklam ve filmlerde boy göstermiştir son olarak 2016 yapımı “kuyruk” adlı yarışma programında sunuculuk yapmıştır.

Ayrıca Sen Kiminle Dans Ediyorsun adlı sinema filminde rol almış olan oyuncu Klavye Delikanlılarında canlandırdığı karakter ile seyirciyi kahkahaya boğmuştur. Oyuncu 2014 yılında Melis İşiten ile evlenmiştir. Çiftin Ada adında da bir kızı var. 64 kilo verdiği haberlerde gündeme oturmuş olan oyuncunun boyu 1,88 cm. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu