Egenin Hamsisi

Egenin Hamsisi Zeynep Kimdir? Egenin Hamsisi Zeynep’in Gerçek Adı Ne?

Egenin Hamsisi dizisi Zeynep kim diye merak edenler için yazımızda sizlerle Egenin Hamsisi dizisi Zeynep kimdir, Egenin Hamsisi dizisi Zeynep’in gerçek adı ne, oyuncu kaç yaşında gibi soruların cevapları yazımızda sizlerle.

Egenin Hamsisi Dizisi Zeynep’in Gerçek Adı Ne? Daha Önce Hangi Dizide Oynadı?

Egenin Hamsisi dizisindeki Zeynep’in gerçek adı Bestemsu Özdemir. Bestemsu Özdemir kimdir gelin hep birlikte detaylarına göz atalım: Bestemsu Özdemir 1992 senesinde doğmuştur. 1,74 cm boyunda olan güzel oyuncu anne ve babası henüz o, 2 yaşında bir çocukken ayrıldı. Bir süre anneannesi ve dedesi ile yaşayan oyuncu Özel Fransız Lisesi mezunu.

egenin hamsisi bestemsu özdemir resmi

Moda Tasarım konusunda yetenekli olan oyuncu üniversite tercihini de bu yönde yaparak İstanbul Teknik Üniversitesi Moda Tasarım Bölümünden mezun oldu. Aslında mücevher tasarımı üzerine de eğitim almak isteyen Özdemir bir taraftan da oyunculuk üzerine eğitim almaya başladı. Lisede öğrenci iken kaydolduğu modellik ajansına bağlı olarak podyumlara çıktı. Modellik yaparken tanıştığı Cem Tatlıtuğ hayatında yeni bir sayfa açılmasına neden olmuş. Menajer olan Cem Tatlıtuğ’un oyunculuk ajanasına kaydolan oyuncu halen de bu ajansa bağlı olarak çalışmakta.

Dizi sektörüne Sakarya Fırat adlı TRT1 ekranlarının sevilen dizisi ile merhaba diyen güzel oyuncu İstanbul Hatırası adlı dizide de oynamıştır. Kara Para Aşk adlı dizi ile hafızalara kazınmıştır. Bu dizide Nilüfer karakterine hayat vermiştir. 2015 senesinde Analar Ve Anneler dizisinde rol aldıktan sonra Tabula Rosa ve Biz size Döneriz adlı sinema filmlerinde rol aldı. Kırlangıç Fırtınası adlı dizi ile kariyerine devam eden oyuncu Dünyanın En Güzel Kokusu 2 adlı sinema filminde oynadı. En son rol aldığı dizi ise Kanal D ekranlarında yayınlanan Meryem adlı dizi olmuştur. Bu dizide avukat olan Beliz karakterine hayat vermiştir.

Güzel oyuncu 1,74 cm boyunda ve 54 kg ağırlığında. Bir dönem Can Yaman ile adı anılan oyuncunun şimdilerde adı Seda Sayan’ın oğlu Oğulcan Engin ile anılıyormuş ancak bu konuda net bilgi olmadığını paylaşmakta fayda var. 

Egenin Hamsisi Dizisi Zeynep Kim? Zeynep Nasıl Birisi?

“Onu hep özlemem, yanımda olmasını istemem. Aşk bu mu? O kelebekler insanın içinde mi uçuyordu? Benim içimde uçmaya ne zaman başladı? Keşke şimdi yanımda olsa!” Zeynep’i sizlerle buluşturmadan evvel sizleri onun sözleriyle karşılamak istedim.

 

Egenin Hamsisi dizisi Zeynep, gönlünün kapılarını Deniz’e açmış ve içindeki bu sevda ile ondan ayrı kalamamıştır. Yüreğine söz dinletemeyen Karadeniz’in güzel kızı Zeynep ile Ege’nin delikanlısı Deniz’in aşklarını izleyeceğimiz Egenin Hamsisi dizisi evlerimize konuk olmaya ve iki iklimi birleştirmeye hazırlanıyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu