Oyuncu Kadrosu

El Kızı Resul Kimdir? Gerçek Adı

El Kızı Resul kimdir, El Kızı Resul gerçek adı ne, kaç yaşında, hangi filmde rol adlı sorularının ve daha fazlasının yanıtları yazımızda sizleri bekliyor!

İsmail Ege Şaşmaz ve Sevda Erginci’nin başrollerini paylaştığı Fox Tv dizisi El Kızı yakında başlıyor. Dizinin önemli karakterlerinden biri de Resul. Bakın El Kızı Resul rolüyle ekranlara gelecek olan oyuncu kim!

El Kızı Resul Gerçek Adı Dizileri Filmleri

Fikret Kuşkan El Kızı Resul rolüyle ekranlara gelmektedir. “Zalim İstanbul” dizisinde Agah Bey rolüne hayat veren oyuncu El Kızı dizisinde de ana karakterlerden olan Resul rolüyle ekranlara gelecek.el kizi resul resmi

“Kızlarım İçin” dizisinde fedakar bir babaya hayat veren usta oyuncu 1965 yılında dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur.artvinli agah (fikret kuşkan) resmi

“Babam ve Oğlum” filmiyle büyük bir başarı elde eden oyuncu “Gizli Yüz” adlı filmle de ödül almıştır. Seslendirme konusunda da usta bir isim olan oyuncu yeni sezonda El Kızı dizisinde Resul rolüyle ekranlara gelmektedir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu