Kuyu

Elçin Sangu Gülizar Dizisiyle Ekranlarda

Ekranların sevilen yüzlerinden olan Kiralık Aşk dizisiyle seyirciden tam not alan Elçin Sangu’nun hangi dizide oynayacağı merakla bekleniyordu.

Elçin Sangu’nun yeni bir diziyle televizyon ekranlarına geri dönüyor olması sevenlerini oldukça mutlu etti.

Gülizar Dizisi Kadroya kim Dahil Olacak?

Geçtiğimiz sezonda Kiralık Aşk dizisiyle adından çokça söz ettiren güzel oyuncudan müjdeli haber geldi. Hayranlarını büyük sevince boğan Elçin Sangu Kanal D ekranlarında yakında başlayacak olan Gülizar dizisinde rol alacak.

O3 Medya yapımcılığında yayınlanacak olan Gülizar dizisi Elçin Sangu gibi güçlü bir oyuncuyla epeyce bir kitleye hitap etmeyi planlamakta.

Yönetmenliğini Çağan Irmak’ın yaptığı Gülizar dizisinde rol alacak olan Elçin Sangu daha önce Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Aşk Kaç Beden Giyer, Bir Aşk Hikayesi Eda, Kurt Seyis ve Şura, Sevdam Alabora dizilerinde rol almıştır. En son Elçin Sangu, Kiralık Aşk’ın Defne karakterine hayat vermiştir.Gülizar dizisi Elçin Sangu ResmiGülizar dizisinde oynaması bekleniyordu ancak beklenen olmadı. Dizi 20 Ocak 2018 de ekranlara geldi. İlk bölümünde 3.02 reyting değeri ile ilk yüz listesinde 12. sırada kendisine yer buldu. İkinci bölümünde ise 3.33 Reyting puanı ile 14. sırada yer aldı. Gülizar Dizisi Oyuncuları Buğra Gülsoy ResmiElçin Sangu’nun Gülizar dizisindeki rol arkadaşı ise Buğra Gülsoy olacağı bekleniyordu ama güzel oyuncu dizi kadrosunda yer almadı.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu