Elçin Sangu Kimdir? Kaç Yaşında? Kızıl Saçlı Güzel

Kızıl saçları ve duru güzelliğiyle dikkat çeken Kiralık Aşk dizisi ile fenomen olan Elçin Sangu Kimdir? Kaç Yaşında? Güzel oyuncu Elçin Sangu hakkında merak edilenler sizler için derlendi.

Güzelliğyle oyunculuğu ile herkesin beğenisi alan Elçin Sangu pek çok projede yer almıştır. Güzel oyuncu, “Kiralık Aşk” dizisinde partneri olan Barış Arduç ile yeniden aynı projede yer aldı. elcin sangu resmi - Elçin Sangu Kimdir? Kaç Yaşında? Kızıl Saçlı GüzelMutluluk Zamanı isimli filmde yine baş rolü paylaşmış olan ikilinin filmi sevenleri özellikle de Kiralık Aşk fanları tarafından çok beğenildi. Film sektöründe olduğu kadar reklam filmleriyle de adından söz ettiren Sangu hakkında detaylar ile devam edelim.

Elçin Sangu Nereli? Kaç Yaşında?

Güzel oyuncu Elçin Sangu Ağustos 1985 tarihinde dünyaya gelmiştir. İzmir’in güzel kızı Sangu, Mersin Üniversitesi Opera Bölümü mezunudur. Mezun olduktan sonra oyunculuk konusunda eğitim almıştır. 2011 yılı itibariyle sektöre dahil olan oyuncu ilk olarak “Öyle Bir Geçer Zaman Ki” dizisi ile seyirci karşısına çıktı. elcin sangu kim resmi - Elçin Sangu Kimdir? Kaç Yaşında? Kızıl Saçlı GüzelJale karakteri oyuncunun canlandırdığı ilk karakter olma açısında oyuncunun kariyerinde önemli bir yere sahiptir. “Aşk Kaç Beden Giyer?” dizisi ile kariyerine devam eden Sangu, bu dizide Nehir rolü ile ekranlara geldi. elcin sangu kimdir resmi - Elçin Sangu Kimdir? Kaç Yaşında? Kızıl Saçlı GüzelBu dizinin ardından “Bir Aşk Hikayesi” dizisinde Eda karakteri ile büyük beğeni aldı. Türk-Ukrayna yapımı “Kurt Seyis ve Şura” dizisinde güzide rolü oyuncunun kariyerinde en önemli rollerden biridir. “Sevdam Alabora” dizisinden sonra Barış Arduç ile birlikte rol aldığı “Kiralık Aşk” dizisi ile tüm dünyanın beğenisini aldı. Zira bu dizi yurt dışında da pek çok ülke tarafından seyirciyle paylaşıldı.

Elçin Sangu Sevgilisi Boyu kilosu

Barış Arduç Elçin Sangu arasında aşk söylentileri olsa da bu durum ikili tarafından doğrulanmamıştır.  Aslan burcu olan Sangu’nun boyu 168 cm ve kilosu 59 kg dır.

Elçin Sangu Oynadığı Diziler

  • Öyle Bir Geçer Zaman Ki (Jale ) – 2011
  • Aşk Kaç Beden Giyer? (Nehir) – 2012
  • Bir Aşk Hikayesi (Eda) – 2013elcin sangu nereli resmi - Elçin Sangu Kimdir? Kaç Yaşında? Kızıl Saçlı Güzel
  • Kurt seyis ve Şura (Güzide) – 2014
  • Sevdam Alabora (Zeynep) – 2014
  • Kiralık Aşk (Defne) – 2015
  • Yaşayamayanlar (Mia) – 2018
  • Çarpışma (Zeynep) – 2018

Elçin Sangu Oynadığı Filmler

  • Mutluluk Zamanı (Ada) – 2017
  • Kız Meselesi -2018

Elçin Sangu VideosuEklenme Tarihi:

YORUMLARINIZI BEKLİYORUM