Gelinim Mutfakta

Elif Akçam İnstagram Adresi & Profili

Elif Akçam İnstagram Adresi hangisi olduğu konusunda karışıklığı gidermek adına bu yazıyı kaleme alıyoruz. Zira takipçi kasmaya çalışan bir çok uyanık, Gelinim Mutfakta yarışmacısı Elif Akçam’ın instagram adresini kopyaladıkları için hangisi gerçek olduğu konusunda insanları yanıltmaya çalıştığını görüyoruz.

Gelinim Mutfakta Elif Akçam instagram adresinde aslında oldukça faal birisi olduğunu söyleyebilirim. Yaklaşık 1,5 yıldır yarışmada yer alan ve artık tanınmış kişi unvanını da alan başarılı yarışmacı şu ana kadar 65 bileziğin de sahibi oldu.

Hatice Karabulut İnstagram link

=> Rümeysa Aydın İnstagram Profili için tıklayınız.

Elif Akçam İnstagram Profili

Bu yazıyı kaleme adlığı tarihi 5 Mart 2020 tarihinde Gelinim Mutfakta Elif’in instagram beğeni sayısı 196.000 kişi olduğunu ve şu ana kadar 340 adet de paylaşımı bulunduğunu görüyoruz. Kendisi yani Elif de 286 kişiyi takip ettiğini görüyoruz.Gelinim Mutfakta Elif Akçam İnstagram

Elif gerek normal yaşantısında gerekse yarışma programında giydiği elbiselerin hangi firmaya ait olduğu bilgisini veren daha doğrusu reklamını yapan Elif hangi kıyafeti giydiğini merak ediyorsanız sadece instagram adresindeki etikete bakmanız yeterli olacağını söyleyebilirim.

=> Gelinim Mutfakta Elif Akçam kim olduğunu ve hakkındaki bilgileri görmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Elif instagram resmi

Elif şu ana kadar toplamda 65 bilezik aldı. Altın listesinde ise Ezgi’nin 15 bilezik gerisinde yer almaktadır. Best of yarışmasına yani programda en çok istenen ilk 4 yarışmacı arasına girmeyi başaran Elif’in instagram adresine ulaşmak için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Elif Akçam İnstagram resimleri

Yukarıda yer alan tıklayınız butonuna basarak Elif Akçam’ın sosyal medya hesabına ulaşabilirsiniz. burada ise Elif’in paylaştığı resimlerden bazılarına yer vereceğiz.

Elif Akçam; programa ilk katıldığı gün kendisi hakkında yoğun bakım hemşiresi olduğunu ve orada sorumlu hemşire olduğunu söylemişti. Ancak program dolayısı ile işini bıraktığını düşünüyoruz. Zira 1,5 yıldır aktif yarışmacı olarak kanal D ekranlarında kendisini izliyoruz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu