Zuhal Topal'la Sofrada

Elif Hilal Küçükyayla Kim? [Zuhal Topal’la Sofrada 17 Şubat Pazartesi Yarışmacısı]

Zuhal Topal’la sofrada Elif Hilal Küçükyayla 17 Şubat Pazartesi (2020) günü, Fox TV ‘nin sevilen yarışma programı olan Zuhal Topal’la sofrada programının 341. bölümünde yarışmacı gelin olarak karşımıza çıktı. Bu yazımızda Elif Hilal Küçükyayla kimdir? Aslen nereli? Kaç yıllık evli gibi soruların cevaplarını vererek tanıtacağız.

Elif Hilal Küçükyayla 17 Şubat 2020 ile 21 Şubat 2020 haftasında ilk yarışmacı olarak karşımıza çıktığı için oldukça heyecanlı tavırları ile dikkat çekti. Yemeklerini yapımı sırasında elini kesmesi ve gözünün önünde olan eşyaları aramaya başlamasını tek ve geçerli sebebi heyecanına yenik düşmesinden dolayıdır.

=> Zuhal Topal’la Sofrada Zehra Baysal kim olduğunu görmek için tıklayınız.Zuhal Topal'la Sofrada Elif Hilal Küçükyayla ve Kaynanası Gülseren

Zuhal Topalla Elif Hilal Küçükyayla 17 Şubat 2020 tarihinde yarıştı. Hem kaynanalardan hem de sunucumuz Zuhal Topal’dan puanlar aldı. Bu puanları görebilmek için;

=> Zuhal Topal’la Sofrada 17 Şubat Pazartesi Puan Durumu için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada Elif Hilal Küçükyayla Kim?

Zuhal Topalla Sofrada Elif Hilal Küçükkaya 17 Şubat Pazartesi Yarışmacı Gelini

  • Aslen Trabzon Oflu
  • 8 yıllık evli
  • 8 yaşında çocuğu var
  • Bir çocuk annesi
  • Gezmeyi çok seviyor
  • Alışverişi çok seviyor

Elif Hilal Küçükyayla gözlerinde problem olduğunu ve lens takmak zorunda olduğunu, bu yarışmada birinci çıkması halinde her yıl aldığı lens ücreti olarak kullanacağını dile getirdi.

=> Bu arada Zuhal Topal’la Sofrada Nuray Altun kim olduğunu görmek için tıklayınız.

Yarıştığı hafta istediği gibi bir menü çıkartamadığı için sağlık konusunda gerekli kaynağı da bulamadı. Sadece sağlık konusunda değil Umre’ye gitmek içinde kullanmak istediğini verdiği röportajlarda dile getirse de maalesef bu hafta kaybedenler kulübüne üye oldu. 17 Şubat Pazartesi Zuhal Topal'la Sofrada Bugün 341. bölüm

Elif Hilal, 8 yıllık mutlu bir evliliği olduğunu, kaynanası ile aralarında bir mesafe olmadığını birlikte vakit geçirdiğini dile getirdi. 8 yıllık evli ve bir çocuk annesi olan Hilal, yarışmada kendisine karşı yapılan haksızlıklara karşı oldukça sakin tavırları ile dikkatleri üzerine çekti.

Elif Hilal Küçükyayla’in Resimleri

Gülseren’in gelini Elif Hilal Küçükyayla’nın yarıştığı günden kalan resimleri

Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacısı Elif Hilal Küçükyayla’nın Videosu

17 Şubat 2020 tarihinde Zuhal Topal’la Sofrada yarışma programının 341. bölümünde yarışan Elif Hilal Küçükyayla’nın yarıştığı bölüm fragmanını, yani videosu hemen alt kısımda sizleri bekliyor. (geçici fragman eklendi)

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu