Elimi Bırakma

Elimi Bırakma 20 Ekim Çalan Şarkı Ne? Hicran Yarası

Elimi Bırakma 20 Ekim 2019 Pazar günü 50. bölümü ile TRT 1 ekranlarında seyirci ile buluşmaya hazırlanırken, çıkan fragmanda harika bir ses ve harika bir şarkının çaldığını duyanlar Elimi Bırakma 20 Ekim çalan şarkı ne? Bu şarkıyı kim söylüyor gibi soruları sosyal medyada aradığını gördüm.

Sözlerimi uzatmadan Elimi Bırakma 50. bölüm de çalan şarkının adını ve sözlerini yazımızda bulabilirsiniz.

Elimi Bırakma 20 Ekim Çalan Şarkı

Aslında bu şarkıyı yeni sezonun ilk bölümünde Barış, kızına karşı yaklaştığı be ona ne düşündüğünü anlatmak için yaklaştığında çalmış ve bizler de o zaman bu şarkıyı kim söylüyor diye merak etmiştik. Şimdi bu şarkıyı söyleyen ve şarkının adını sizler ile paylaşmaktan dolayı mutlu olduğumu düşünüyorum.20 Ekim elimi Bırakma 50. bölümden

İlk olarak 45. bölümde dinlediğimiz şarkıyı bu sefer daha acıklı bir yerde dinledik. Yeni bölüm olan 50. bölümde büyük aşk ile evlenen ama talihsiz bir olay sonrasında boşanmanın eşiğine kadar gelen Azra ile Cenk’in boşanma davası görüldüğü sırada arka planda, yaktın ömrümü ateş gibi, sevdan sanki günah gibi sözleri ile izleyenlerin kabında bir sızı ve duygusal bir havaya girmesine neden oldu. Böylesine etkileyici şarkıyı biz de sizlere buradan duyururken, 20 ekimde çalan şarkının adı hicran yarası olduğunu ve seslendiren şarkının adı ise Meltem Arslan olduğunu söylemek isterim.

Elimi Bırakma 20 Ekim Çalanın Sözleri

Gözlerinde bir sonbahar
Bende aşktan son kalan damlalar
Hicran yarası gibi dolunur
Eller diller gözler susar
**********************************

Yaktın ömrümü ateş gibi
Sevdan sanki günah gibi
Bir yalandı bir gerçekti
İnan ki inanmak çok zor gibi
*********************************

Şarkının Adı: Hicran Yarası

Söyleyen Meltem Arslan

Meltem Arslan’a buradan teşekkür ederiz. Harika yorumu ile yine bizi bizden aldı.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu