Elimi Bırakma

Elimi Bırakma 29 Temmuz Çalan Şarkı 2. Bölüm #Ben Yoruldum Hayat

Elimi Bırakma 2. bölümde çalan o şarkı herkesin dilinde olan bir şarkı. İşte Elimi Bırakma 2. bölümde çalan o şarkı ve sözleri.

Elimi Bırakma 2. Bölümde Çalan Şarkı #Ben Yoruldum Hayat Gelme Üstüme

Alina Boz ve Alp Navruz’un başrollerini paylaştığı Elimi Bırakma dizisi muhteşem bir ikinci bölümle bugün ekranlarda olacak. Geçtiğimiz bölümde mutlu olarak geldiği evinden babasını ve her şeyini kaybederek ayrılan Azra’nın elinde bir tek kardeşi Mert kalmıştı. Mert ile Azra önce ablası Sumru tarafından evden kovulmuş ardından babasının arkadaşına sığınmış ama onlar tarafından da istenmeyince Azra kardeşi Mert’in elinden tutup üç beş kuruşla yola koyulur.

Gönül teyzesine gitmek ister ama eşi onları istemediği için telefonu meşgule atar durur. Azra bu durumdan habersiz sadece yüreğinde taşıdığı acı ile bir kez daha yüzleşmek zorunda kalır: babasısız kimsesizdir…Ellerindeki son parayı da çaldırınca intiharın eşiğine gelen Azra yanına kardeşi Mert’i de alır ve atlamaya karar verir.Hayat acıdır zaten ama Azra’nın yüreği artık çaresizlik içindedir. Girdiği buhran girdabı çıkılmaz bir yoldur. Tek çare ölmek gibi gelir ama kardeşi Mert’in o sözleri hem Azrayı hem televizyonları karşısındaki bizlerin yüreğini dağlar: “Elimi bırakma korkuyorum.”

Kimsen kalmadığında şu garip dünyada bir elini tutanı olmalı insanın. Bir hayatta kalma sebebi olmalı, tutanacak son bir dalı..Azra Mert’e tutunur, Mert hayatta kendine tek değer veren insan olan ablası Azra’ya tutunur. Bu bölümde sıkıntılar katlanarak devam ediyor. Azra Gönül teyzesiinin yanına gelir ve Mert’i ona emanet edip ekmek parası kazanmak için pilav satmaya başlar. Mert kaybolunca elindeki son umudu alınmış gibi onun kıyafetlerini koklayan Azra gözyaşlarına boğulur. İşte bu dakikalarda çalan o şarkı sizlerle:

Ben Yoruldum Hayat Şarkı Sözleri

“Ben yoruldum hayat gelme üstüme
Diz çöktüm dünyanın namert yüzüne
Gözümden gönlümden düşen düşene
Bu öksüz başıma gözdağı verme
Gözümden gönlümden düşen düşene
Bu öksüz başıma gözdağı vermeelimi bırakma dizi resmi 

Ben yanıldım hayat vurma yüzüme
Yol verdim sevdanın en delisine
O yüzden ömrümden giden gidene
Şu yalnız başımı eğdirme benim
O yüzden ömrümden giden gidene
Şu yalnız başımı eğdirme benim

Ben pişmanım hayat sorguya çekme
Dilersen infaz et kar etmez dile
Sözlerim ağırdır dokunur kalbe
Şu suskun ağzımı açtırma benim
Sözlerim ağırdır dokunur kalbe
Şu suskun ağzımı açtırma benim.”

Şarkının Çaldığı Elimi Bırakma 2. Bölüm 2. Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu