Elimi Bırakma

Elimi Bırakma 5 Ağustos Çalan Şarkı (3. Bölüm) Sezen Aksu’nun Şarkısı

22 Temmuz günü oldukça iddialı bir giriş yapan TRT 1 in yeni dizisi beklenildiği ilgiyi seyirciden gördü. Elimi Bırakma 5 Ağustos çalan şarkı ne? Şarkıyı kim söylüyor? Tüm bunları anlatırken Elimi Bırakma 3. bölüm fragmanı ve özetinden bahsedeceğiz. Sakın bizden ayrılmayın.

Elimi Bırakma 3. Bölüm 5 Ağustos Çalan Şarkı

Trt 1 ekranlarında ilk bölüm istediği reytingi yakalayamasa da bir çok dizi yorumcuları bu dizinin oldukça popüler olacağı yönünde hiç şüphe olmadığını 2. bölümden itibaren bir patlama yaşanacağını söylemişti. Site olarak bizlerde dizinin ilk bölümünden itibaren gerek sosyal medyada gerek ise bölümleri an ve an takip edip halkın tepkisini ölçme fırsatımız oldu. Dizi bu hızda giderse kesinlikle yeni “Kadın” dizisi doğduğunu söyleyebilirim. Tabi Kadın dizisinde eksik olan aşk da Elimi Bırakma dizisinde oldukça güzel işlenmiş.

Hikaye bundan sonra nereye gider şimdilik orasını tahmin etmek oldukça zor olsa da bazı duyumlarımız olacak. Tabi bunlar birer duyumdan ibaret olduğunu yenilemek istiyorum. Öncelikle dizinin genel hikayesinden bahsedelim ardında duyumlarımızı daha sonra 5 Ağustos Elimi Bırakma çalan şarkının adını ve sözlerini yazıp en sonra bu şarkıyı dinleyebileceğiniz video ekleyeceğim.

Hayatta hiç bir zorluk görmemiş hep en iyi okullarda okumuz Azra’nın ([pembebuton]Elimi Bırakma Azra[/pembebuton]) bir anda değişen hayatı ile Azra’ya benzer bir hayatı olan Cenk’in ailesi ([saributon]Elimi Bırakma Cenk[/saributon])ile sorunları nedeni ile zenginliği elinin tersi ile itmesi ve fakir Azra’ya aşık olup tek tutunduğu dalı Azra olması ile başlayan bir hayat mücadelesine şahit olacağız.

Dizinin genel hikayesinden çıkaracağımız sonuçlar henüz 2 bölüm yayınlanmış olan Elimi Bırakma dizisinde Azra ile Cenk bir birine aşık olmadı. İlerleyen bölümde Cenk ile Azra birbirine aşık olacak. Feride hanım buna destek verecek mi? Cenk’in annesi fakir kız ile olan birlikteliğe sizce nasıl bir karşılık verecek? Sumru’nun kızı Cemre bu aşka nasıl karşılık verecek. Anlayacağınız gelecek bölümde seven iki insanı ayırmak için bir çuval adam hazırda bekliyor olacak.elimi bırakma dizi resmi

İkiliyi ayakta tutan yine aşkları olacak. Son zamanlarda aşkın ve sevginin ne kadar da içi boşaldığı şu zamanda bizlere gerçek aşkı ve sevgiyi anlatmaya çalışacaklar. Dizi hakkında tüyo verdikten sonra Elimi Bırakma 5 Ağustos çalan şarkı ne? Kim söylüyor? Dizide çalan şarkının adı “Yalnızlık Senfonisi” seslendiren ise usta şarkıcı Sezen Aksu’dur. 

Elimi Bırakma 5. Bölümde Çalan Şarkıyı Dinle

Bu şarkı 5 Ağustos Elimi Bırakma dizisinin 3. bölümünde çalmıştır. Çok duygusal bir anda çaldığı için şarkı bir anda popüler oldu.

Elimi Bırakma 3. Bölüm Fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=UakAs5urM5Q

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

  1. Son zamanlarda türk dizilerinin içinde en iyisi elimi bırakma dizisi hele jenerik şarkısı müthiş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu