Elimi Bırakma

Elimi Bırakma Arda Kimdir? Oyuncu Hakkında Merak Edilenler Elimi Bırakma Oyuncuları Arda Kim?

22 Temmuz pazar günü TRT 1 ekranların da ilk sınavına çıkacak olan Elimi Bırakma oyuncularını sizlere tanıtmaya devam ediyoruz. Bu yazımızda Elimi bırakma Arda kim canlandırdığını ve karakterin nasıl biri olduğunu anlatacağız. Sakın bizden ayrılmayın.

  Elimi Bırakma Arda Dizide nasıl Biri Nasıl Bir Karakter?

TRT 1 in soluksuz izleyeceğimiz yayın hayatını bu pazar başlayacak olan yeni dizisi Elimi bırakmanin asi ve dikkat çeken bir karakteri olan Arda, dizide Cenk karakterinin kardeşi olup ailenin en küçük çocuğudur. Hali hazırda ergen bir birey olan arda, asi ve merhametsiz bir mizaça sahiptir. Tabiki buna en büyük etkenlerden bir tanesi onun babadan yoksun bir şekilde büyümüş olmasıdır. Babasız büyüdüğünden dolayı her istediğinide önünde bulmuştur.

Ailenin maddi durumunun da iyi olmasıyla şımarık bir birey olmuştur. Bunların yanı sıra oldukça sorumsuzdur. Lisede aşık olduğu bir kız vardır. Onun yüzünden türlü türlü bataklara batmıştır. bunlardan biri de uyuşturucu bağımlılığıdır. Sevgilisiyle bir gün uyuşturucu kullanırken bilinci tam yerinde değilken sevgilisi çatıdan düşüp belli bir zaman yatağa bağlı kalmıştır. Arda’nın bu durumda olmaması için çaba sarf eden öğretmeni Cansu ne yapsa da ardaya hiç kar etmemektedir. Aksine durumu daha da vahim hale gelmektedir

Elimi Bırakma Arda düştüğü bu çukurda kendi evinden para hırsızlığı yapmaktan ve tüm parasını uyuşturucu illetine yatırmaktan hiç çekinmez. bu durumun sonu nun ne olacağı bilinmezken, ardanın abisi Cenk eğitimini tamamlamış bir şekilde eve döner ve ardayı  bu durumdan kurtarmakta oldukça kararlıdır. Elimi Bırakma oyuncularından Arda hakkında bilgi verdik. Şimdi oyuncunun gerçek hayatı al başlıkta sizleri bekliyor.

 Elimi bırakma Arda Gerçek Adı nedir? Gerçek Hayatta Kimdir?

Heyecanla beklediğimiz TRT 1 in bu yaza damgasını vuracak dizisi Elimi bırakma nın Ardası kimdir nedir gelin hep birlikte bakalım. 9 mayıs 1997 de dünyaya İstanbul da gözlerini açan oyuncumuz 21 yaşında dır 1.78 m boyu ve 70 kg kilosuyla dikkat çeken oyuncumuzun gözlerinin rengi de mavidir. Ve başak burcu dur dizide Arda Çelen olarak bildiğimiz oyuncumuzun gerçek adı Emre soy ismi de bey dir. Elimi Bırakma Arda (Emre Bey)

Oyunculuk eğitimini Craft Oyunculuk Atölyesinde tamamlamıştır. Ekranlarda ilk olarak 3 yıl evvel aşk zamanı dizisinde boy göstermiştir. Kısa soluklu bu ilk macerada tam olarak öne çıkamayan Emre Bey tabiri caizse patlamayı Kanal D nin adı gibi efsane dizisi Adı Efsane de yapmıştır. Burada Kıvanç karakterine hayat veren oyuncumuz baş rolünü Erdal Beşikçioğlu Rojda Demirer ve Gökçe Bahadır ın paylaştığı dizide adından söz ettirmeyi başarmıştır. Henüz 21 yaşında olan bu genç oyuncumuza projelerinde dizicenter ailesi olarak başarılar diliyoruz. Bu yazımızda Elimi bırakma oyuncuları arasında yer alan Elimi bırakma Arda kim olduğunu tanıtmaya çalıştık. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu