Elimi Bırakma

Elimi Bırakma Burhan Kim? (Sumru’nun Eski Eşi) Gerçek Adı Ne? Cansu’ya Gerçeği Söyleyecek Mi?

TRT1 ekranlarının Pazar günleri ekranlara gelen ve gayet iyi reytinglerle dikkat çeken dizisi Elimi Bırakma dizisinde Sumrunun eski eşi geçtiğimiz bölümde ortaya çıktı. Peki Elimi Bırakma dizisi Burhan kim, Cansu’ya babası olduğunu söyleyecek mi? İşte detaylar

Elimi Bırakma Sumru’nun Eski Kocası Burhan Kim? Cansu’ya Gerçeği Söyler Mi?

Alina Boz ve Alp Navruz’un başrollerini paylaştığı her Pazar TRT1 ekranlarında yayınlanan Elimi Bırakma dizisine geçtiğimiz bölümde Sumru’nun eski kocası dahil oldu. Önce adamlarını gönderen Burhan, Sumru’nun korkmasına neden oldu ve Burhan’ın hapisten çıkma ihtimali olup olmadığını öğrenmeye çalıştı. Ve başardı da.

Ancak her ne kadar Burhan’ın çıkması mümkün değil dense de Burhan çoktan çıkmış hatta Sumru’nun kapısına dayanmıştı. Sumru telefonda arayan kişinin eski kocası Burhan olduğunu duyunca telaşlandı. Burhan ise geldiğine bir türlü inanmayan ya da bir diğer deyişle inanmak istemeyen Sumru’yu madem öyle kapına bak diyerek korkuttu.

Ve Sumru’nun en çok korktuğu şeylerin başında gelen Burhan kapısındaydı. Burhan’ı mecburen içeri aldığında Burhan hem kızgın hem de rahat tavırlarıyla dikkat çekti. Sumru’ya senin yüzünden hapse girdim ama şimdi karşındayım, kızım nerede der. Sumru panik halde sakın kızımın karşısına çıkma, Cansu burada değil çık git diye kovmaya hatta darp etmeye kalktı ama Burhan sinirle kızımın karşısına da çıkacağım ona babası olduğumu da söyleyeceğim diye tehdit etti.

Burhan kısaca Sumru’nun eski eşi, yıllarca hapiste yatmış ve bu suçunun ana nedeni ise Sumru. Sumru kızına baban öldü demiş ama Burhan’ın yeniden çıkması ile feleği belli ki şaşmış. Sumru’nun panik olma nedeni ise Cansu’nun karşısına çıkacak olan Burhan’ın kızına gerçeği söylemesi ve Cansu’nun da annesine yalan söylemesi. elimi bırakma burhan kim resmiBurhan acaba Cansu’nun karşısına çıkıp ben senin öldü zannediğin babanım diyebilecek mi? Bunu elbette ilerleyen bölümlerde göreceğiz ancak burhan hal ve davranışları ile açıkçası Cansu’ya söyler gibi.

Belalı bir tip olan Burhan’ın Sumru’dan pek de korktuğunu düşünmüyorum. Hatta Burhan hakkında sosyal medyada yapılan çoğu yorumda Sumru’ya da böylesi gerekti denmiş. Elimi Bırakma Sumru’nun eski kocası Burhan’ın gerçek adı Kaan Uluca’dır. 2 Ocak 1978 yılında hayat gözlerini açan oyuncu şu an 41 yaşındadır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu