Elimi Bırakma Cenk Kim Gerçek İsmi Ne? Daha Önce Nerede Oynadı? Yaşı Boyu Kilosu (Alp Navruz)

Trt 1 bu yaza damgasını vuracak olan ve yeni sezonda da devam edecek olan Elimi Bırakma Cenk kim? Nasıl bir karakter ile karşımıza çıkacağını, Elimi bırakma dizisinde Cenk’in kim canlandırıyor? Oyuncunun gerçek ismi ve hayat hikayesini bu yazımızda bulabilirsiniz. 

Elimi Bırakma Dizisi Cenk Çelen Kimdir?

Elimi bırakma dizisinde bu pazar akşamı saat 22:00 da Cenk olarak tanıyacağımız kişi dizide Feride hanımın torunları arasında en çok güvendiği ve tabiri caizse torunları arasındaki ilk göz ağrısı dır.

Eğitiminin çoğunu Amerika da almış olan Cenk tam bir zengin çocuğu olarak yetişmiştir. Sürekli varlık içerisinde büyümüştür ve karşı cinsle ciddi bir birliktelik düşünmez. Gönül eğlendirmek peşindedir. Cansu karakteri ile hali hazırda uzun zamandan beri arkadaşlığı söz konusu olmuştur. Buna sebep olan şey ise Cansu’nun annesi ile Cenk in annesinin önceden birbirlerini tanıyor olmasıdır.

Hayatta var olmanın temel gayesini para olarak düşünen karakterimiz oldukça ben merkezci bir düşünceye sahiptir. Eğitimini tamamlayıp ülkesine dönünce aile şirketlerini satmanın ve ardından elde edeceği parayla başka bir iş yapmanın planlarını kurar. Ancak işler planlandığı gibi gitmez. Hiç ummadığı birisi tarafından planı alt üst olur. Bu kişi babaannesi Feride hanımdan başkası değildir. Bu durum iyiden iyiye Cenk ve Babaannesi olan Feride hanımın arasının açılmasına sebep olur.

Cenk yalnız başına bir ev tutup yaşamak ister lakin karşısında yine Feride hanımı bulur. Cenk kendisine kalacak olan mirası alıp temiz bir sayfa açmak istemektedir. Dünyanın kendisi için var olduğunu düşünecek kadar bencil olan Cenk Azra ile karşılaştığında hayatındaki var olan kartlar yeniden dağıtılacaktır.

Elimi Bırakma Cenk’in Gerçek Adı Nedir? Nereli? Boyu Yaşı Kilosu

Elimi bırakma dizisinde Cenk karakterine hayat veren oyuncumuz 2 şubat 1992 de dünyaya gözlerini İstanbul da açmıştır. İki kardeşi vardır kız ve erkek olmak üzere. Oyunculuk hayatına daha ilkokul zamanlarında yazanı kendisi olan bir tiyatro gösterisi ile adım attı. Gerçek adı Alp Navruz olan oyuncumuz Yıldız Teknik Üniversitesinde eğitimini tamamlamış olup “Türk dili ve edebiyatı ” bölümünden mezun oldu. 80 kg kilosu ve 1.85 cm boyu ile dikkatleri üzerine çeken Alp Navruz aynı zamanda mankenlik de yapmıştır.beni bırakma cenk (Alp Navruz) Resmi

İlk defa “Ceberrut” isimli sinema filmi ile bu kariyerin kapıları kendisine açılmıştır. Kamuoyunun en çok tanıdığı yer ise Star TV de bir zamanların fenomen dizisi “Fazilet Hanım Ve Kızlarında” Sinan Egemen karakterine can vermesiyle olmuştur. Kronolojik olarak rol aldığı yapımlar ise şöyledir.
2015 yılında Mert karakteriyle “Ceberrut” sinema filminde rol almıştır. 

2016 yılında “arkadaşlar iyidir” adlı dizide mert karakteriyle ile boy göstermiştir en son olarak da 2017 de Fazilet Hanım Ve Kızlarında Sinan olarak rol almıştır. Elimi Bırakma Oyuncuları tıklayarak tüm oyuncuları tek başlık halinde görebilirsiniz.

Elimi Bırakma 1. Bölüm Fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=VCSd6x1go90

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın