Elimi Bırakma

Elimi Bırakma Ece Kim? (Kadir’in Kardeşi) Cenk İle Bağlantısı Ne? Gerçek Adı

TRT1 ekranlarının fenomen dizisi Elimi Bırakma yeni gelen oyuncularla da adından söz ettirmeye devam ediyor. Elimi Bırakma dizisine 13. bölümde dahil olan Cenk’in arkadaşı Ece merak konusu oldu. Peki Elimi bırakma dizisindeki Ece kim? Detaylarla sizleri buluşturmak istedik.

Elimi Bırakma Ece Kimdir? Elimi Bırakma Ece’nin Gerçek Adı Ne? Ece İle Cenk’in Arasında Ne Oldu?

Her pazar ekranlara gelen Alina Boz ve Alp Navruz’un başrollerini paylaştığı Elimi Bırakma dizisinde heyecan dolu dakikalar yaşanmaya devam ediyor. Geçtiğimiz bölümde Azra uzun süredir aradığı kardeşine kavuşacağım derken neredeyse tuzağa düşüyordu ancak Cenk onu kurtardı. Mert’i bulacağım ümidiyle yanıp tutuşan Azra’nın karşısına bir de Azmi Bey çıktı.

Azmi Bey “Kardeşini ne kadar istediğini biliyorum seni onu götürürüm ama şartım var.” diyerek şirketi kendisine vermesini talep etti. Çıkarları için yapamayacağı hiçbir şey olmayan Azmi’n bu teklifi tam da ondan beklenen bir davranıştı. Sumru ise her bölümde biraz daha suçlu olduğu ortaya çıktıkça tedirgin davranışlara bürünmekte.

Fatma Mert’in sahneye çıkacak olmasına ne kadar karşı çıksa da mert ile Cenk’in kardeşi Arda çoktan tanışmış ve sahne alacaklardır. Sosyal hizmetler kapsamında bir proje sayesinde Mert ile tanışan Arda birlikte çekildiği fotoğrafı Cenk ile paylaşınca Cenk hemen Azra’yı da alıp yanlarına giderler.

Azra onu görünce sevinçten uçmak üzeredir. Ancak Fatma hemen Mert’i kaçırır ve elinde bıçakla yaklaşmayın diye ikaz eder. Tüm bu hareketli dakikaların dışında Cenk’in hayatında da yeni gelişmeler yaşanır. Yıllar evvel Amerika’da üniversite eğitimi alırken tanıştığı Ece İstanbul’a çıkıp gelir. Ancak geldiğinde Cenk evde yoktur, annesi ise adını öğrenip onu gönderir. elimi bırakma ece kim gerçek adıEce çıkarken gözyaşları içindedir. Abisi Kadir’in hayatta tutunduğu tek dal olan Ece, yıllar evvel abisiyle hem öksüz hem de yetim kalmıştır. İhsan Çetin onlara kol kanat germiş ve Kadir’in avukat olması için ardında durmuştur. Okul bitince de kendi işlerinde onu savunmasını istemiştir. Ece’yi bu pis işlerden uzak tutmak isteyen Kadir ise onu Amerika’ya göndermiştir.

Cenk ile orada tanışan Ece ve Cenk iki iyi arkadaş olmuştur. Ancak yaşanan öyle bir olay vardır ki Cenk bu nedenden dolayı okuldan atılmıştır. Ece onun neden atıldığını bilen tek kişidir. Cenk’e bir mektup yazan Ece, İstanbul’a gelmesinin hemen akabinde silahla intihar etmiştir. Kardeşi Ece’yi o halde gören Kadir bakalım Cenk’e ulaşabilecek mi? Hep birlikte izleyip göreceğiz.

Elimi Bırakma dizisi Ece’nin gerçek adı ise Zeynep Korkmaz. Ekranların yeni yüzlerinden olan oyuncu Elimi Bırakma Ece karakteri ile beğeni kazanmayı başardı. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu