Elimi Bırakma

Elimi Bırakma Efkan Kim? (Melis’in Sevgilisi) Gerçek Adı Ne?


TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Elimi Bırakma her Pazar birbirinden güzel bölümleriyle ekranlara gelmeye devam ediyor. Dizide Melis’in sevgilisi Efkan da dizinin en merak uyandıran karakterlerinden. Peki Elimi Bırakma dizisi Efkan kimdir, Elimi Bırakma Efkan’ın gerçek adı ne sorularının ayrıntılı cevapları yazımızda siz değerli takipçilerimizle.

Elimi Bırakma Dizisi Efkan Kimdir? Elimi Bırakma Efkan’ın Gerçek Adı Ne? 

Pazar günlerinin gayet iyi reytinglerle dikkatleri çeken dizisi Elimi Bırakma heyecanlı bir bölümle bu pazarda ekranlara gelmeye hazırlanıyor. 13. bölümü ile ekranlara gelecek olan Elimi Bırakma dizisinde Melis’in sevgilisi Efkan ile ilgili yeni gelişmeler kapıda.

Neden mi? Çünkü geçtiğimiz bölümden hatırlarsanız Azra Efkan’ın telefon konuşmasına şahit olmuş ve bu konuda Cenk’e bilgi vermek istese de başarılı olamamıştı.

Efkan karakteri hakkında kısa bilgiler ile sizleri aydınlatacak olursak; Efkan Melis’in sevgilisi. Melis’in ne kadar varlıklı bir ailenin kızı olduğunu araştıran Efkan melis’i kendine aşık etmeyi başarır. Melis her şeyden bihaber her geçen gün Efkan’a bağlanmakta. Hatta sözlenme konusunda bile ailesini ikna etmeye çalışmıştır.

Efkan ise iş yerim diye götürdüğü yerde uydurma bir ortam oluşturmuş ve Melis’i kandırmayı başarmıştır. Babamın da haberi var diyerek yalan söyleyen Efkan son olarak Melis’in babaannesinin yanına Melisle ziyarete gider ve yine sözlenme olayını açar.elimi bırakma efkan kim emre ozan resmi Bu sırada arkadaşı arar ve konuşmak için dışarı çıktığında “İbrahim amcayı da getir babam olarak yuttururuz. Sen de amcaoğlu olarak gel.” der.

Azra onun Melis’e yalan söylediğini duymuştur ancak söylese buna kimsenin inanmayacağını bildiğinden Cenk’e anlatmak ister ama iş saati olduğundan ustabaşı kızınca anlatma fırsatı bulamaz.

Hal böyle olunca Azra her an bu bilgiyi paylaşır ve Cenk araştırırken Efkan durumu fark edip Melis’e anlatır. Melis de çıbanbaşı olarak gördüğü Azra’yı suçlayacaktır. Peki sizce bu konuda nasıl gelişmelere yaşanacak? Yorumlarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

Elimi Bırakma Efkan’ın gerçek adı Emre Ozan. Son olarak Cesur Yürek dizisinde rol alan oyuncu 1984 doğumlu. Eskişehir doğumlu olan oyuncu Haliç Üniversitesi Oyunculuk Bölümü mezunudur. Talento Menajerlik oyuncusu olan başarılı oyuncu, Hangi Film adlı sinema filminde Cem karakteri ile sektöre adım atmıştır. Atlılar, Ben Onu Çok Sevdim, Beyaz Karanfil, Kod Adı Reaksiyon adlı yapımların ardından Son Mektup adlı filmde Rıfat Çavuşa hayat vermiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu