Elimi Bırakma

Elimi Bırakma Final Mi? Yapacak? Elimi Bırakma Neden Bitiyor?

22 Temmuz 2109 Pazar günü yaz dizisi olarak TRT 1 ekranlarında yayın macerasına başlayan Elimi Bırakma Final mi yapacak? Son zamanlar da bu söylemleri sıkça duymaya başladık. bizler de konuyu sizler için araştırdık.

Elimi Bırakma bitiyor mu? diye diziyi sevenler sosyal medya üzerinden bu sorunun cevabını aradığını görünce heme detaylı bir araştırma sürecine girdik. bu yazımız hem dolu dolu analiz içeriyor.

Elimi Bırakma Final Yapacak Mı?

Yaz dizisi olarak geçtiğimiz sezon başlayan ve hikayesi ile bizleri derinden etkileyen iki kardeşin hayatta kalma hikayesini özellikle orta yaş grubu olarak nitelendirdiğimiz kesim daha fazla izlediğini fark ettiğim dizi Pazar günleri yayınlandığı dönem de total reytinglerde ilk 5 içinde yer alıyordu. hatta ilk üç arasında da yer aldığı zamanlar da oldu.

Elimi bırakma Final mi yapacak görseli

Aslında bu değer bile devlet kanalı olarak yeterli bir seviye iken dizi hakkında beklenmedik bir hamle geldi. Bir yıldır aynı günde yayın yapan diziyi Pazar gününe alarak oldukça riskli bir güne atmış oldu.Kadın, Edho, masterChef, yemin, çocuk gibi oldukça yüksek reyting alan dizi ve programların yayınlandığı güne alınması ile adeta intihar etmiş oldu.

ben demiştim demek istemiyorum ama bile bile finale sürüklendi. Bugün aldığım habere göre 24 aralık 2019 da Elimi bırakma final yapacak

Zira Salı günü izleyicileri oldukça kararlı olduklarını daha önce Mehmed bir cihan fatihi gibi büyük bütçeli dizi bile bugün tutunamadığını görmeyen yada görmek istemeyenler Elimi bırakma dizisini Salı güne adlılar. Peki neden böyle saçma bir hamle yapıldı. Tabi ki Şampiyon dizisinin tutması için aksiyon alan TRT yetkilileri, Şampiyon dizisi Pazar günü de reytingler tutunmayı başaramadı.

Elimi Bırakma Neden Final

  • Yayın günü değişmesi
  • Yeni günün de tutunamaması
  • Hikayede tekrara kaçması
  • Eski inandırıcılığını kaybetmeye başlaması
  • Bir çok olay Sumru karakteri üzerinden yürümesi

Tüm bu nedenlerden dolayı dizinin yayında kalması oldukça zor. Böylesine reytingleri alan dizi özel bir kanal da olmuş olsaydı, şimdiye yayın hayatına çoktan son verilmişti.

Elimi Bırakma Ne Zaman Final Yapacak?

Yukarıda final yapmasına iten nedenlerin ortadan kalkmadığı sürece kısa süre içinde final yapması gerekecek. Zira zarar eden bir diziyi, izlenmeyen bir dizi asla hiç bir kanal devam ettirmek istemez. Bu kanal Devlet kanalı olsa bile. Ancak fısıltı haberlerine göre Şampiyon dizisi için verilen şan bir şans olarak Pazar gününe kaydırılmış.

Elimi bırakma bitecek mi görseli

Şampiyon dizisine Pazar günü tutunması için belli bir süre verilmiş. Bu süre içinde Şampiyon tutunamaz ise final yapacağını, yerine Elimi Bırakma eski günün de devam edeceğini şeklinde fısıltı haberleri var. Biz de bu haberlerin takipçisi olacağız. Konu hakkında gelişen olayları sizlere bu yazımızda aktarmaya devam edeceğiz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu