Elimi Bırakma

Elimi Bırakma Gökhan Kim? Hakan Atalay Kimdir?

TRT 1 ekranlarında yeni sezonuna start veren başarılı dizi yeni sezonda farklı oyuncuları da kadrosuna katmaya başladı. Bir çoğunu buradan daha önce sizler duyurmuştum. Şimdi ilerleyen – Elimi Bırakma dizisinde önemli olacağını düşündüğümüz ve Elimi Bırakma Gökhan karakteri ile kadroya dahil olan oyuncu ve karakter hakkında sizleri bilgilendireceğiz.

=> Edho Kaya kim olduğunu öğrenmek için tıklayınız.

Elimi Bırakma dizisi Barış’ın iş arkadaşı Gökhan olarak karşımıza çıkan karakter ilerleyen bölümler de Sumru ile arasında bir bağlantı olacak. Tahminlerimize göre Sumru ile Gökhan bir şekilde bir araya gelip Barış’ı bitirmek için bir plan yapacağını, bu sayede bir arada olacağını düşünüyoruz.

Elimi Bırakma Gökhan Kimdir?

25 Eylül 2019 Pazar günü yeni sezonun 3. bölümü olan 47. bölümünü ile karşımıza çıkan olan dizide heyecan yine dorukta olacak. Zira Barış ile Cenk her defasında karşı karşıya gelirken, Sumru ile Hülya’nın açtığı kahve şirketi Barış’ın sahip olduğu otellerde kullanılması için sözleşmeyi Sumru, Azra ile yapmasına oldukça çok bozuldu.Elimi Bırakma Gökhan (Hakan Atalay) ResmiSumru yine Azra’ya muhtaç olmasının açısını çıkartmak için yine kötü yollara baş vuracak. İlk olarak Barış’ın bu serveti yapmasında en büyük pay sahibi olan iş arkadaşı Gökhan’ı kendi cephesine çekerken, Cenk’i de bir şekilde kontrol altına alıp, Azra’yı yine yalnızlaştırmak için elinden geleni yapacak. Bu sebeple ilerleyen bölümler de bir hayli önemli bir karakter olacağını beklediğimiz Elimi Bırakma dizisi Gökhan karakterine Hakan Atalay hayat verecek.

Hakan Atalay Kimdir?

Üs yapım imzalı dizi de yeni sezonda kadroya katılan önemli karakterlerden biri olan Gökhan karakterini canlandıran başarılı oyuncu Hakan Atalay 1982 yılında Artvin ilinde hayata gözlerini açmıştır. Şu an 37 yaşında olan Hakan, Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümü mezunudur.

Kamun ajansına bağlı olarak çalışan Hakan Atalay, 2016 yılında 27. Ankara Film Festivalinde Umut Veren Erkek Oyuncu ödülünü almıştır. İlk defa kamera karşısına yılında “Köprü” isimli dizide canlandırdığı sapık karakteri ile ilk tecrübesini yaşamıştır. En Son 2018 yılında Tehlikeli Karım isimli dizide rol alan başarılı isim yeni sezonda Elimi Bırakma dizisinde Barış’ın iş Arkadaşı Gökhan karakterine hayat verecek.

Hakan Altay’ın Yer Aldığı Dizi Ve Filmler

 • 2019 – Elimi Bırakma (Gökhan)
 • 2018 – Tehlikeli Karım
 • 2018 – Gülperi
 • 2017 – Sevda’nın Bahçesi
 • 2017 – Fi
 • 2015 – Çırak
 • 2015 – Kardeşim Benim
 • 2010 – Şenlikname
 • 2009 – Aile Saadeti
 • 2008 – Yengeç Oyunu (Hakan)
 • 2006 – Köprü

İlk günden itibaren bu zaman kadar toplam da 11 ayrı projeye adını yazdırmayı başaran başarılı oyuncu yeni sezonda Üs yapım imzalı dizide Gökhan karakterine hayat verecek.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu