Elimi Bırakma Hamza Kim? Kadir ile Bağlantısı Ne? Elimi Bırakma Dizisi Hamza’nın Gerçek Adı Ve Hakkında Merak Edilenler

TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve oldukça popüler olan Elimi Bırakma oyuncuları arasına yeni iki isim katıldı. Bunlardan biri olan Kadir’i daha önce sizlere tanışmıştık. Şimdi Elimi Bırakma Hamza kim olduğunu siz değerli okurlarımıza tanıtacağız. 

Her bölümü ile nefeslerimizi tuttuğumuz Elimi Bırakma dizisi oyuncu kadrosuna geçtiğimiz bölümde katılan ve oldukça önemli bir karakter olan Elimi Bırakma dizisi Hamza karakterini sizler tanıtırken Hamza’nın gerçek adını ve daha önce nerelerde hangi dizi veya filimde rol aldığını açıklayacağız. Sakın bizden ayrılmayın.

Elimi Bırakma Hamza Kim? Feride Hanım İle Evlenecek Mi?

22 Haziran günü TRT 1 ekranlarında başlayan Sadullah Celen’in yönetmen koltuğunda oturduğu, Us yapım imzalı diziye iki yeni oyuncu katıldığını yukarıda söylemiştim. Şimdi sizlere Elimi Bırakma Hamza kim olduğunu açıklamadan önce daha önceki yazımızda tanıttığımız Elimi Bırakma Kadir kim olduğunu merak ediyorsanız tıklayınız.

Alp haksızlara boyun eğebilen biri olmadığı için yurt dışında okurken hocası tarafında Ece’ye yapılan tecavüze tepkisiz kalamayan Alp hocasını darp edip okuldan kovulduğunu hepimiz biliyoruz. Ancak bu olayı bilmeyen Kadir, Ece’nin ölüm sebebinin Cenk olduğunu sanarak, sen benim kardeşimi öldürürsen bende senin kardeşini öldürürüm diyerek ona tuzak kurmak yerine Cenk’in kardeşine tuzak kurmuş ama öldürememişti. Tam da bu sırada ortaya çıkan Elimi Bırakma Hamza karakteri, Kadir’in akıl hocasıdır.Elimi Bırakma Hamza Kim (Faruk Üstün) Resim 1

Hamza olayı böyle çözemeyeceğini söyleyip Melis’in de hayatını kurtarmıştır. Kadir ise öldürmek istediği Melis’e aşık olmuştur. Hamza ise iş gereği işçilerine yemek firması olarak Çelen grubu seçmiş ve Feride hanım ile tanışmıştır. Elimi Bırakma dizisi Hamza karakteri 30 yıldır inşaat işinde çalışmış ve hiç kimseye boyun eğmeden bu günlere geldiğini gururla Feride hanıma anlatmıştır.

Feride hanımda tıpkı Hamza gibi yokluktan gelmiş ve kimseye boyun eğmeden şirketi dünya çapında bir şirket haline getirmiştir. Bu yönü ile ikisi de bir birine benzemesi ilerleyen bölümde Feride hanım ile Hamza bey evlenecek mi diye aklımıza soruda gelmedi değil. Bekleyip göreceğiz diyelim. Elimi bırakma Hamza karakteri hakkında kısa bilgi verdikten sonra Hamza’nın gerçek adı ve daha önce oynadığı dizi ve filmleri açıklayalım. 

Elimi Bırakma Dizisi Hamza Kim? Gerçek Adı Ne?

Trt 1 ekranlarında Haziran ayında başlayan ve oldukça sevilen Elimi Bırakma dizisine Hamza karakteri olarak dahil olan oyuncunun gerçek adı Faruk Üstün’dür. Temmuz 1968 yılında kültür başkentimiz olan İstanbul ilimizde hayata gözlerini açan oyuncu aslan burcudur. Lisans eğitimi olarak İstanbul Üniversitesi İşletme bölümü mezunu olan Faruk bey, 2001  yılında başladığı Bakırköy belediyesi Tiyatrosunda görev yapmaya başlamıştır.Elimi Bırakma Hamza (Faruk Üstün) Resim 2

Sektöre seslendirme sanatçısı olarak dahil olan Faruk bey ilk kez kamera karşısına “Umutsuz Ev Kadınları” isimli dizi ile başladığı kamera önü oyunculuğunda “Kalbimdeki Deniz” dizisi “İbrahim bey” karakteri ile oldukça popüler olan Faruk Üstün, şimdi Elimi Bırakma Hamza olarak kendisini izleyeceğiz.

Elimi Bırakma Dizisi Hamza‘nın Kalbimdeki Denizdeki Performansı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın