Elimi Bırakma

Elimi Bırakma Hasan (Feride Hanımın Şoförü) Kim? Hangi Oyuncu Canlandırıyor? Oyuncu Hakkında Merak Edilenler

Trt 1 ekranlarında 22 Temmuz 2018 tarihinde başlayan ve başladığı ilk günden itibaren gayet olumlu tepkiler alan dram ağırlıklı Elimi Bırakma oyuncuları arasında arka planda kalan beyefendi kişiliği ile her ne kadar gözlerden uzak olsa da oyucuyu tanımanızı istedik. Hemen merak ettiniz. Acaba kim, hangi oyuncudan bahsettiğimi. Tabi ki Feride hamın şoförü Hasan karakterinden bahsediyorum. 

Yaptığım araştırmalarda bir çok dizi sitesi ana karakteri tanıtıp diğer oyuncuları es geçtiklerini gördüm. Belki bizde onu yapıyoruz. Ancak dizi sadece bir kaç kişinin etrafında dönmediğini ve herkesin bir görevi ve bu görev sonucunda ortaya bölüm çıktığını düşünerek pasta da payı olanları sizlerin huzurunuza getirmeye karar verdik. Bu ilki olan Elimi Bırakma Hasan olarak izlediğimiz oyuncunun oynadığı karakter hakkında yeterince bilgi sahibi olduğumuzu düşünüyorum. Bu sebeple çok kısa bir kaç noktaya değinip, Hasan karakterinin gerçek adını ve daha önce oynadığı dizi-film yada tiyatro olup olmadığını açıklayacağız. Sakın bizden ayrılmayın.

Elimi Bırakma Feride’nin Şoförü Kimdir?

Hiç kuşku yok ki yazın başlayan ve halen devam eden bir kaç diziden biri olan, Sadullah Celen’in yönettiği Üs yapım imzalı Elimi Bırakma oyuncuları arasında olan ve dizinin boş rol oyuncularından olan Feride’nin şoförü Hasan kim olduğunu, yani gerçek ismi ve gerçek hayatı ile ilgili bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz. Şimdi arkanıza yaslanın ve oyuncu hakkındaki makalemizi okumaya devam edin.

Elimi Bırakma dizisi Hasan, Feride hanımın hemen hemen her sırrına vakıf olan ama ketum bir yapısı sayesinde ser verip sır vermeyen, aile de yaşanan her olaya vakıf olduğu gibi Feride hanımın en yakınındaki torunlarının dahi bilmediği bir çok arka plandaki işleri koşturan gizli kahraman Hasan her ne kadar arka planda kalsa da yaptığı işleri sayesinde akıllarda kalacak bir karakter olacağını düşünüyorum. Feride hanımın ağır hastalığı nedeni ile diziden ayrılacak olması (yakın zaman da değil) Feride hanımın şoförü Hasan da büyük oranda ayrılacaktır. Şimdi Hasan’ın gerçek adını paylaşalım.

Elimi Bırakma Hasan’ın Gerçek Adı

Feride hanımın şoförlüğünün yanı sıra bir çok gizli işlerini koşturan, ailesinden bile daha yakın olduğunu gördüğümüz Hasan karakterin gerçek adı Ercan Özdal‘dır. Mart atının 1988 senesinde Yozgat ilimizde hayata gözlerini açan oyuncu Balık burcudur. İlk kez kamera karşısına 1997 yılında henüz 9 yaşında iken “Yasemince” isimli popüler dizide çocuk oyuncu olarak oyunculuk serüvenine başlayan Ercan Özdal, bu zamana kadar toplam da 33 tane projede yer alma başarısını göstermiştir. elimı bırakma Hasan - Ferde'nin soforu - (Ercan Özdal) Resmi

İlk kez sinema deneyimi ise; 2001 yılında “Hiçbiryer” isimli sinema filminde “Kerem” karakterine hayat vermesi ile sinema sektörüne de giriş yapmıştır. Dikkatleri üzerine çekmesi, 2006 yılında yayınlanan “Hatırla Sevgili” isimli dizide oynadığı “Suat” karakteri olmuştur. Elimi Bırakma Hasan karakterini canlandırmadan önce en son Show TV’nin en çok sevilen dizi olan “Çukur” dizisinde “İdris Babanın Gençliğini” canlandırmıştı.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu