Elimi Bırakma

Elimi Bırakma Hülya Kim? Gerçek İsmi Ne? Mesut’un Eşi Kim?

2018 yazına damga vuracak dizilerden olduğunu düşündüğümüz Elimi bırakma oyuncuları hakkında tek tek tanıtıyoruz. Bu yazımızda Elimi Bırakma Hülya kim nasıl biri? Hülya’yı canlandıran oyuncunun gerçek adı ne olduğunu anlatıyor olacağız.

Elimi Bırakma Dizisi Hülya Kimdir?

TRT 1’nin bu yazın en çok konuşulacak dizlerinde olmasını beklediği sırf bu yüzden sezona erken başlattığı beni bırakma dizisinin bizlere anlatmak istediği konu hayatta herkese güvenilmeyeceğini, canım dediğin, arkadaşım dediğin, kardeşim dediğin kişi bir gün seni sırtından bıçaklayacağını daha ilk bölümden bizlere anlattı. Daha sonrasında ise sudan çıkmış balık misali Azra ile kardeşinin hayata tutunma hikayesini, ve o acıklı hikayeyi izleyeceğiz.

Bu yazımızda Elimi bırakma oyuncularına dahil olan Elimi Bırakma Hülya karakterini anlatacağız. Ardından Hülya’yı kim canlandırdığını söyleyeceğiz. Hülya zengin bir ailenin kızıdır. Bir gün yolları Mesut ile karşılaşır ve çok sever. Durumu ailesi ile paylaşır. Ancak Hülya’nın ailesi yetimhanede büyüyen biri olması ve zengin olmamasından dolayı ailesi Mesut ile evlenmesine karşı durmuştur. Ancak Hülya ailesini karşısına alıp Mesut ile evlenmiştir.

Mesut ise Hülya’yı sevdiğinden değil onun varlıklı biri olmasından dolayı peşinden koşmuş ve kendine aşık etmiştir. Sonrasında ise Hülya’nın servetine konmayı başarmıştır. Ancak Hülya çevresinde miras avcısı olan eşi Mesut’un gerçek nedenini bir türlü göremez. Zamanla Hülya da kocasına benzemeye başlar. Mutlu hatanı bozmamak için yapamayacağı şey yoktur. Kısaca dizideki karakteri anlattık. Şimdi Elimi Bırakma Hülya’nın gerçek adı ne? Kim canlandırıyor? Onlardan bahsedelim.

Elimi Bırakma Hülya’nın Gerçek İsmi 

TRT’nin en acıklı dizisi olmaya aday olan Elimi bırakma oyuncuları ve bu oyuncuların gerçek isimlerini tek tek paylaşmaya devam ediyoruz. Elimi Bırakma Hülya karakterine hayat veren oyuncunun gerçek adı Gökçe Yanardağ’dır. Eylül 1975 yılında kültür başkentimiz olan İstanbul da hayata gözlerini açan Gökçe Yanardağ, Başak burcudur.Elimi Bırakma Hülya (Gökçe Yanardağ) Mesut'un Eşi Resim 1 İlk kez kamera karşısına 1997 yılında “Deli Divane” adlı dizide “Zeliha” karakterine hayat vermesi ile bu sektöre adım attı. Bir çok dizide bölüm oyuncusu veya sezon oyuncusu olarak ekran karşısında olan Gökçe Yanardağ dikkatleri üzerine 2006 yılında yayınlanan “Sıla” dizisinde “Esma” karakteri ile gözleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Yıldızının parlaması ise 2010 yılında “Aşk Ve Ceza” dizisinde “Nazan” rolü ile yıldızı parlamıştır. İlk kez sinema sektörüne ise 2015 yılında “Toz Bezi” filminde rol almıştı ve bu sektöre de adımını atmıştır. Elimi Bırakma Sumru kim olduğunu öğrenmek için [pembebuton]Tıklayınız[/pembebuton]. Tüm oyuncuları tek başlık da görmek için [saributon]Buraya[/saributon] tıklayınız

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu