Elimi Bırakma

Elimi Bırakma İhsan Çetin Kim? Gerçek Adı Ne? Kurtlar Vadisi Pusu’dan Transfer

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Elimi Bırakma dizisine Kurtlar Vadisi Pusudan bir oyuncu transfer oldu. Peki o kim? İşte merak edilen detaylar dizicenter.net ayrıcalığıyla sizlerle.

Elimi Bırakma dizisi İhsan Çetin kim diye merak edenler geçtiğimiz bölümde merak etti. Elimi Bırakma İhsan Çetin kimdir, gerçek adı ne sorularının cevapları yazımızda sizleri bekliyor. 

Elimi Bırakma İhsan Çetin Kimdir? İhsan Çetin’in Gerçek Adı Ne?

Geçtiğimiz hafta pazar günü 13. bölümü ile ekranlara gelen Elimi Bırakma’da hem Kadir hem de Ece hakkında bilgi sahibi olduk. Kadir ve Ece yıllar önce babaları vefat edince ortada kalmıştır. İhsan Çetin siz bana babanızın emanetisiniz deyip tamircilik yapan Kadir’e destek olup avukat olmasını sağlamıştır.

İhsan Çetin’i tüm davalarda savunan kişi Kadir olacak. Kadir kardeşi Ece’nin her şeyden uzak olsun diyerek Amerika’ya eğitim alması için gönderir ancak sıkıntılar Ece’nin peşini orada da bırakmaz. Ece’ye en büyük desteği sağlayan Cenk’ten başkası olmaz. Cenk ile aralarında yakınlaşma olsa da yaşadıkları bir olay nedeniyle Cenk okuldan atılır.

Ece ise kısa bir süre sonra Türkiye’ye geri döner. Hasta olan Ece Cenk ile görüşmek için çabalar, bir mektup bırakır ama karşılaşmak kısmet olmadan Ece veda mektubu bırakarak intihar eder.

Abisi Kadir mektup elinde kalır ve Cenk’i bulmaya karar verir. Ona kardeşinin hesabını soracaktır. Bu konuda İhsan Çetin ile de sohbet eder. İhsan Çetin Cenk’in ailesinin iyi bir aile olduğunu ve onlardan kimseye kötülük gelmeyeceğini yineler ve iyice araştırmadan peşin hükümlü davranma der. Ancak Kadir kardeşinin ölmesinin sebebi olarak gördüğü Cenk ile yüzleşmek için fırsat kolluyordur. elimi bırakma ihsan çetin kim adnan erdoğan resmiElimi Bırakma dizisinde Kadir’in akıl danıştığı İhsan Çetin karakterine hayat veren oyuncu Adnan Erdoğan. Kurtlar Vadisi Pusu’da Deli Hüsnü karakteriyle dikkatleri üzerine çeken oyuncuyu daha yakından tanıyacak olursak; Adnan Erdoğan 1962 yılında dünyaya geldi.

Malatya doğumlu olan Erdoğan’ın boyu 177 cm boyunda ve 74 kg ağırlığındadır. Koç burcu olan oyuncu ilk olarak 2007 yılında Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde Deli Hüsnü karakteri ile beğeni almış.

Bu dizde fenomen olan oyuncu daha sonra 2012 yılında Açlığa Doymak adlı sinema filminde yer almıştır Son olarak Asfalt Çiçekleri adlı yapımda yer alan oyuncu TRT1’in sevilen dizisi Elimi Bırakma dizisinde adını sıkça duyacağımız İhsan Çetin karakterine hayat vermeye başladı. Diziye 13.bölümde katılan oyuncu Kurtlar Vadisi Pusu severleri çok mutlu etti.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu