Elimi Bırakma Jenerik Müzik Asla Vazgeçmem Asla Şarkı Sözleri Ne? Kim Söylüyor? Elimi Bırakma Dizi Müziği

Elimi Bırakma 18. bölümü ile TRT 1 ekranlarına 25 Kasım pazar günü geldi. Barış olarak Melis’in hayatına giren ama asıl sebebin Cenk’e acı vermek olan Kadir karakteri gerçekten Melis’e aşık olmaya başladığında arka planda Elimi bırakma çalan şarkı oldukça dikkat çekti.

Bu yazımızda Elimi Bırakma dizi jenerik müziğini farklı yorumlayan kişi kim olduğunu ve şarkının sözlerini bu yazımızda sizlere aktaracağız. Hadi başlayalım.

Elimi Bırakma Dizi Jenerik Müziği

Bu şarkı konusunu aslına yazın açmıştık. Ancak şarkıyı yeniden yorumladıklarında dolayı bizde bu farkındalığı oluşturmak için yeni bir konu açmak istedik. Çalan şarkı elimi bırakma dizisinin kendi şarkısı ancak çalan şarkı farklı konsept ile yorumlandığı için ben dahi farklı bir şarkı zannettim.

Cenk ile Azra’nın aşkının yanında bir de Kadir ile Melis aşkını en derinlemesine işleyen acılı bir ablanın hikayesi ile bir birinden farklı hayatları bir arada işleyen Elimi bırakma dizisinde çalan şarkı ne olduğunu mümkün olduğu kadar yazmaya ve açıklamaya çalışıyoruz. Dizinin jenerik müziği olarak bildiğimiz Sensiz Asla şarkısını 25 kasım tarihinde ekrana gelen 18. bölümde farklı kişilerin yorumladıklarını fark ettim. Her zamankinden farklı olarak, Elimi bırakma çalan şarkı dikkatleri üzerine toplamaya yetti.

Bende kısa bir araştırma sonrasında dizinin jenerik müziğini ve yorumlayan kişilerin kimler olduğunu buldum. Şimdi önce çalan şarkının adı Sensiz Asla olduğunu baştan söyleyelim. Daha sonra ise şarkının sözlerini aktaralım. En sonra çalan şarkıyı dinlemek için video ekleyeceğim.

Elimi Bırakma Dizi Müziği Sensiz Asla Şarkı Sözleri

“Sen gül ki kaderime
Gülsün hayat yeniden yüzüne
Bir suç mu var aşkın
Ben üstlenirim ikimizin yerine
**********************************

Bir sırrı saklar gibi bakma sevgili
Son bulmasın bu rüya
Bir külden yanar gibi hem deli halimi
Sakladığım sana oysa
**********************************

Yaksan , yıksan vazgeçsen de bir gün
Asla vazgeçmem, asla
Haksın, yasaksın farketmez ki sensiz
Dünya dönmüyor dünya
**********************************

Dilimden düşmeyen sonu hiç gelmeyen
dua…Sensiz Asla”

Şarkıyı seslendiren kişi Ender Gündüzlü ile Müge Zümrütbel birlikte seslendirdiler. Şimdi o duygusal şarkının adı ise “Sensiz Asla” olan şarkının sözlerine geçelim. Şimdi bu muhteşem şarkının videosu ile sizleri baş başa bırakırken sizlerden bu şarkının manası hakkında düşüncelerinizi merak ediyorum. Her şarkı başkalarına

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Elimi Bırakma Jenerik Müzik Asla Vazgeçmem Asla Şarkı Sözleri Ne? Kim Söylüyor? Elimi Bırakma Dizi Müziği (1 Yorum)